• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Nachází se zde prosím někdo kdo má W7 v malíku a stejně tak sítovou bezpečnost?
    Prosím do pošty. Díky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Verim ze i tu mi nekdo poradi... ...mam i tipy kdo :)

    Mam v domacim PC jen 256GB SSD Samsung 560 PRO. Ale dneska ty hry nektere maji neskutecnych desitek GB a tak sice mohu na UPC rychlem netu vzdycky stahnout a zase smazat atd, ale rekl jsem si, ze kdyz mam doma ten NAS, tak ze si tam udelam SHARE a budu mit dalsi disk.
    Pokud jsem pouzil obyc SMB share (pripojit sitovou jednotku), tak se mi to po startu nepripojovalo samo a bylo s tim celkem dost srani...
    Ted jsem jen pro zkoumani "co to asi je" vytvoril na NASu iSCSI cosik a pak to dle navodu namountoval jako disk do PC. A jede to super... Dle nejakych clanku na netu, by to melo byt mnohem pomalejsi nez ten SMB, ale to nejak nepocituji...

    Dokaze mi tu nekdo rict nejake pro a proti, ajake to ma vyhody a nevyhody atd? Ja zatim jen zjistil, ze to neni dostupne jako "slozka" z NASu. Je to proste nejak zabrane interni misto nejak a dostanu se na to jen pres ten mount z PC, kde to je pripojene...

    Dik...
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    ARIAEL: tak nahodne pomohlo dat aktualizovat ovladac a zvolit volbu Zvukove zarizeni USB
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RATTKIN: window 8 a oba z disku c ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ABDULAH: mě všechny Windows pořád něco hrabou na disku, dělaly to i XP, měl jsem tenkrát hlasitý disk a nedalo se u toho spát.
    Windows 10 mají swapfile a pagefile, který myslíš?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JUNGLEBOY: Muzes zkusit jiny port USB. Nebo se taky dela to, ze se podivas do seznamu portu USB a das je odinstalovat. Oni se za chvili nainstaluji zpet, ale vyresetuje se pri tom seznam navazanych zarizeni. Ten problem je v tom seznamu konfiguraci zarizeni na danem portu USB. Ulozi se v nem chyba a blbe se sama odstranuje.
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    po dnesnim vetsim updatu windows 10 mi prestala fungovat zvukovka Creative Sound Blaster Live! 24-bit External.
    ve spravci zarizeni se hlasi jako nezname zarizeni a ve vlastnostech se pise:
    Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)
    Tato operace vyžaduje interaktivní prostředí Window.

    reinstal ovladacu nepomohl, nejaky napad prosim?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMX: asi to nebudu resit a bude ... trim funguje tak to nebudu resit ...

    MICKK:

    dekuji za rady
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    MICKK: je presunutej na tocak a svine porad neco zapisuje atd ... ale pred aktualizacema to nedelalo - to me sere ...
    MICKK
    MICKK --- ---
    ABDULAH: jen ze zkušenosti mi na windows s 8GB ram, a vypnutým swapem, celkem pravidelně padaly aplikace, když došla ramka
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    MICKK: me sere ze to svapuje na C a ne na D coz je tocak a mam na nej presunutej swap ...

    JIMX: indexovani atd je vse vypnute ... nebo se to alespon tak tvari ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    8GB
    MICKK
    MICKK --- ---
    ABDULAH: jak velkou máš ramku?
    JIMX
    JIMX --- ---
    nebude to nějaký indexování obsahu disku? jinak na ssdcku mam swap i hiber léta, s pocitacem se pracuje denně, disk je z 90 % plnej a funguje bez problémů
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim vas o radu ... nainstaloval jsem do pocitace s windows 8.1 na SSD a resim hromadu problemu protoze windows na nej porad neco zapisujou ... Me se doma s windows 7 ssd ani nehne a tady to blika porad ...

    Jsou tam ciste windows 8.1 a rad bych uplne zrusil swapfile na C - ale at delam co delam porad tam je a po kazdem restartu ma nove datum ... I kdyz jsem ho vsude na C zakazal porad tam smrdi

    V aplikacich mi ukazuje zapis nadisk - systemova sluzba, sitova sluzba - i 20MB/s a cteni i 40 ... jinak v klidu je to do 200KB/s ...

    Hibernace (hiberfill) jsem se zbavil az rucnim prikazem - i nastaveni schematu rizeni spotreby a vypnuti hibernace - nepomohlo ...

    zaclo to delat az po aktualizacich - cistej system to nedelal ...

    Neresil jste nekdo? Dekuji moc
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, řeším takovou pitchovinu, ale nedaří se mi to na strýčkovi G najít. Mám vlastní kontext menu a potřeboval bych prohodit 2 položky mezi sebou - 2 a 1. Neví někdo jak v registru určit pořadí položek v daných sekcích Top, Middle či Bottom? Díky

    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    jo a iracast fakt nefunguje pres bluetooth, ale rozhodne pres wifi
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZUZU: Jop tak na 1809 to uz funguje. Je treba Miracast compatibilni telefon (Windows nebo doplnit Android i miracast) a dongle - treba TP-LINK Archer T4U AC1200
    Funguje projekce obrazu, ovladani i audio
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Bude to pod zalozkou "Projecting to this PC" a pojede to pod Miracastem. Zatim je to takove "vachrlate"...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZUZU: Tohle neni cele zprovoznene - ale je to rozhodne ve vyvoji. Nejen jako reproduktor, ale komplet prijem remote cast. Ve vyvojarskych verzich se pravidelne objevuji a zase mizi ruzne verze v ruzne verzi rozdelanosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam