• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: tedy presneji ping na 8.8.8.8 - takze distribuovany lokalni mirror
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: ping na google. U O2 ADSL mam 6-7 ms.
    Upload me nijak nestve, takze klidne se spokojim s 1/10
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    S pingem kam? A jaky UPLOAD?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Tak 100 Mbit+ s pingem do 10ms pokud mozno, minimalni jitter.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    Co je u tebe rychly net?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: No vidis, to ja bych klidne takovy 2-2.5 tacu mesicne za rychly a stabilni net dal. Ale nejsou lidi a providery to moc nezajima, je zajima ted hlavne sbirani malych nenarocnych odberatelu za par korun
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    Tak at tu neresime JA vs TY. Tak tu mas anketu v prislusnem foru:
    [ UPC Vysokorychlostni internet - Pripojeni pres kabelovy rozvod na internet. ]

    No ale zavolal bych fakt na podporu. 5% neni v poradku...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Aktualni. Moje posledni presne 12 mesicu stara po 10 mesicich vztekani se. A aktualizovana noym zavazkem deti co si to poridili pred 3 dny a hned od zacatku to jede na celych 5% prodane rychlosti.
    Tomu rikam skvele sluzby.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: já platím 3 kila za net bez TV (DVBT stačí) a telefonu ... což zase když ten rozdíl vynásobíš třeba dvanácti, tak už je celkem zajímavá částka no :-) ... ale to už jsme fakt dost OT :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    Dlouhodobě nemá. Je to spíše o tom pohodlí a celkové nabídce. Platím za MAX NET, MAX TV a nějaký telefon, který nepoužívám cca 1000. A na kolik by mi slevili za nějaký menší net? Na 800... ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL: A to co píšeš je aktuální zkušenost? Protože tu zkušenost s helpdeskem kterou popisuješ je podle mě tak 4 až 5 roku stará. Co vím tak se v tomhle mnohem zlepšili a co třeba já jsem s nimi řešil tak když se jim to dobře vysvětlil tak technika poslali hned na poprvé a vždy k mé spokojenosti. Ale možná záleží i na oblasti
    JIMX
    JIMX --- ---
    jo, v pohodě, nebyl v tom záměr útočit ... spíš otázka jestli má takováhle rychlost vůbec ještě využití :-) ... já mám něco jako 50/50 a nepřijde mi, že bych potřeboval něco rychlejšího (ale pravidelně 200GB fakt teda nestahuju no :-D)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No ja zase mimo tebe neznam nikoho, kdo by rekl jak je moc spokojeny. A tim spise s podporou ci resenim problemu. Zrovna u nich je tohle primo legendarni.
    Ale zase se bezne uvadi, ze na opravu je treba minimalne 5-10 hovoru na helpdesk, nez poslou i technika.
    Moje bezna zkusenost je sice jenom reklamace jednou tydne (protoze na vic nemam silu) po celou dobu jejich sluzeb, ale i tak je to dostatecne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    Neni to humor.

    Ber to jako moji zkusenost. A neslysel jsem vylozeny opak ani v UPC foru... Jen obcas se nekdo zepta zda to nekde (ne)jede.

    Pokud mas jinou zkusenost, tak mi to je velice lito...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Chapu ze si ted delas velice smutnou prdel z UPC, ale preci jen zrovna o nich rict ze jim to jede "naplno a bez vypadku" je spise cerny humor velmi tezkeho kalibru
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    Však používám, ale pořád to je 200 GB. Ale jak jsem psal. Nemám pro to 24*7 využití, pokud to je předmětem obžaloby :). Ale když už to využívat chci, tak mohu...
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: no přesně na to stahování toho VPSka můžeš použít tu NASku a stahovat to klidně denně přes noc :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    No bezne na machrovani, ale presne v tech chvilich kdy chci si stahnotu 70GB GTA, tak nechci nad tim travit mladi... 30 UPL je dost malo, ale zase jhak casto nekde potrebuji neco dostata rychleji?
    Taky si stahuji domu IMAGE VPS jako zalozu coz je 2*100GB a pri mensi lince bych to asi nestihal delat moc casto...

    ARIAEL:
    Tak at to reklamuje. UPC je znamo tim, ze to vsude a vsem jede naplno a bezvypadku.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No mlady si ted UPC poridili - objednali 150 Mbit. Tak jsem se po par dnech ptal - tak to pry jede celych 7 Mbit a pada to jenom kazdych 20 minut :)
    Ja kdyz to zkousel pred rokem tak tam meli jenom 30% packet loss, takze predpokladam ze se nijak nezlepsili
    JIMX
    JIMX --- ---
    to máš jenom tak na "machrování", nebo to něčím smysluplným i dokážeš vytížit? :-) ... akorát teda koukám, že k tomu mají furt jenom 30 Mbit upload, to je furt výsměch; to mám na vesnici na wifině víc :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam