• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MVEK: ano
    MVEK
    MVEK --- ---
    ARIAEL: To je tolik kritických bezpečnostních děr?:-) Vždyť kumulativní aktualizace bývají v úterý/středu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MVEK: ano
    MVEK
    MVEK --- ---
    Bývá to časté, že automatický Win 10 Update v jednom dni (dneska) instaluje dva balíčky v různé doby, a po obou píše, že automaticky optimalizuje instalaci (rozuměj restart)?
    Koukám, že v půl jedenácté se instaloval balíček KB4465065 a chtěl restart, který jsem prováděl (dneska asi 5x z různých důvodů).
    V sedm večer nyní chce restart kvůli KB4505056.
    PES
    PES --- ---
    RUDOLF: Soce později, ale přece - některé modely, které se prodávaly s Vista a pak třeba i s Win7, měly (s nejaktuálnějším BIOSem) v sobě SLIC OEM aktivaci, kde Win7Pro prošly aktivací (nutno sehnat SLIC OEM klíč k danému modelu a také naimportovat tu část klíče tuším XMR-MS , ale není to nic nesehnatelného)...
    Dokonce se do některých BIOSů ten SLIC klíč dal i doplnit (stejně jako se dal/dá hodit i do virtualizace ;-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: k tomu kolu, je votazka jak moc je sisaty a zda je to spravne :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ZUZU: dlouho jsem si vystacil s eMClient.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ne, prestat fnukat :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: jakože znovuvyvíjet kolo? :o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF: Mozna toto:
    Sync Google Calendar with Outlook – Outlook4Gmail
    https://outlook4gmail.scand.com/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hele fajn tak se slozte a udelejte doplnek do outlooku co to bude delat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    No to je ale tvuj pripad... A ten ti neberu, pokud ti to staci...
    Ja potrebuji trochu vice.

    Jinak mozna s tebou zbytecna debata kdyz to neznas (nepouzivas). Ale ty pozvanky uz chodi v dost nepouzitelnem stavu...
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: Outlook je na prd, protože umí Google calendar jenom zobrazit, ale ne editovat.

    jak se v tomhle muze G prizpusobit? dat microsoftu kody pod svyho produktu jentak? :)) je to konkurence, takze se beztak asi nedomluvi.. to ze tu byl nekdo "driv"? sorry to neni zadnej argument, s timhle bysme mohli jeste jezdit na drevoplyn a topit uhlim. pro me je dulezity, co ktera platforma umi a jak to funguje.

    radsi mam google, bez vyjimky, a pouzivam jenom jeho sluzby, takze me nejakej outlook kalendar netrapi, me lucky :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    ZBYNEK:
    je pekne poslouchat vase pseudoargumenty. Ale ten MS tu byl, at se vam to libi nebo ne, mnohem, mnohem drive. Takze proc, se dle vas, ma MS prizpusobovat Googlu a ne Google MS?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je to vas problem ze pouzivate google :)

    (šach mat)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA: Teseni to ma. Notifikaci si muzes odlozit.
    Zalezi zda jsi na to dost disciplinovany.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    OTZ: Asi to nechápeš. To není o tom, že by "neuměli". To je tvrdej konkurenční boj a oni to jenom "nechtějí"...
    Stejně tak můžeš říct, že je chyba Googlu, že neposkytuje (neplatícím) uživatelům Exchange protokol.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: spis je problem MS, ze se neumi adaptovat a pridat funkce co ma G. jebať.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZBYNEK: editování mi řeší gSyncit

    Co mi spíše vadí, že Outlook neumí více notifikací - takže když mám někde notifikaci tři dny dopředu (ať se v pátek nachystám na pondělní akci) a současně hodinu před (v to pondělí, abych včas vyrazil)...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZBYNEK:
    Jenze to je problem Googlu, ze ignoruje neco co tu funguje mnohem dele nez on.

    Taky me sere, kdyz me nekdo pozve udalost z Googlu, tak je uplne na hovno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam