• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: jakože znovuvyvíjet kolo? :o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF: Mozna toto:
    Sync Google Calendar with Outlook – Outlook4Gmail
    https://outlook4gmail.scand.com/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hele fajn tak se slozte a udelejte doplnek do outlooku co to bude delat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    No to je ale tvuj pripad... A ten ti neberu, pokud ti to staci...
    Ja potrebuji trochu vice.

    Jinak mozna s tebou zbytecna debata kdyz to neznas (nepouzivas). Ale ty pozvanky uz chodi v dost nepouzitelnem stavu...
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: Outlook je na prd, protože umí Google calendar jenom zobrazit, ale ne editovat.

    jak se v tomhle muze G prizpusobit? dat microsoftu kody pod svyho produktu jentak? :)) je to konkurence, takze se beztak asi nedomluvi.. to ze tu byl nekdo "driv"? sorry to neni zadnej argument, s timhle bysme mohli jeste jezdit na drevoplyn a topit uhlim. pro me je dulezity, co ktera platforma umi a jak to funguje.

    radsi mam google, bez vyjimky, a pouzivam jenom jeho sluzby, takze me nejakej outlook kalendar netrapi, me lucky :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    ZBYNEK:
    je pekne poslouchat vase pseudoargumenty. Ale ten MS tu byl, at se vam to libi nebo ne, mnohem, mnohem drive. Takze proc, se dle vas, ma MS prizpusobovat Googlu a ne Google MS?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je to vas problem ze pouzivate google :)

    (šach mat)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA: Teseni to ma. Notifikaci si muzes odlozit.
    Zalezi zda jsi na to dost disciplinovany.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    OTZ: Asi to nechápeš. To není o tom, že by "neuměli". To je tvrdej konkurenční boj a oni to jenom "nechtějí"...
    Stejně tak můžeš říct, že je chyba Googlu, že neposkytuje (neplatícím) uživatelům Exchange protokol.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: spis je problem MS, ze se neumi adaptovat a pridat funkce co ma G. jebať.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZBYNEK: editování mi řeší gSyncit

    Co mi spíše vadí, že Outlook neumí více notifikací - takže když mám někde notifikaci tři dny dopředu (ať se v pátek nachystám na pondělní akci) a současně hodinu před (v to pondělí, abych včas vyrazil)...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZBYNEK:
    Jenze to je problem Googlu, ze ignoruje neco co tu funguje mnohem dele nez on.

    Taky me sere, kdyz me nekdo pozve udalost z Googlu, tak je uplne na hovno.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ZUZU: Zkus tohle: https://cz.emclient.com/ je to i poštovní klient. Kdysi jsme měli ve firmě předváděčku, bylo to svižný a moc se mi líbil. Ale je to pár let zpátky, tak "čekni" :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KOC256: Outlook je na prd, protože umí Google calendar jenom zobrazit, ale ne editovat. Stejně jako JIMX jedu v prohlížeči :-/
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZUZU: zkoušel jsem leccos a pak jsem se vrátil na online verzi v browseru, stejně mam browser spustenej furt ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU: No ja to mam jako hlavni nastroj, takze chci to nejlepsi. Pak leda, pokud by ti to stacilo v mobilu a nouzovka web...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    KOC256: $$$ :(

    tip na nějakou dobrou free win aplikaci na kalendář? (krom thunderbirdu - nějakou jednoduchou, rychlou, hezkou... ten ms kalendář se mi jinak líbí a stačí mi...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU: Outlook
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    začal jsem používat kalendář ve windows 10 a rvu si vlasy. mám ho synchronizovaný s google kalendářem (v mobilu používám). kouknu třeba na půl roku dopředu a hlásí to "Nemůžeme zobrazit některé události v tomto časovém rozsahu. Ale jsou tam – a můžete se k nim dostat prostřednictvím poskytovatele vašeho účtu"
    a když tuhle hlášku vygoogluju, dostává se mi odpovědi, že to je "normální". to jako vážně? omg.
    nechtěl jsem použáívat google calendar v prohlížeči ale asi mi nic jinýho nezbyde. chjo. mail klient ve win 10 je taky total nepoužitelnej.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POSEIDON: ESET - gogle pár článků na "eset ndis latency" hodil, tak uvidím co tam najdu (+ vlastní test s vypnutým)
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    NAVARA: jakej mas? Avast uz ma bug od 2013, nevim jestli uz je to fixly https://forum.avast.com/index.php?topic=140679.90
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POSEIDON: Zkusím ho vypnout před dalším kopírováním (raději bych posílal bugreport na opravení), jestli to udělá rozdíl...
    Ale antivir jako takový se nikde výrazně při tom kopírování neukazoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam