• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LIBORNSR: Někde jsi od nich dostal konfigy a certy, pokud ti nefunguje jejich aplikace, můžeš ozkoušet tyu oficiální s jeijch konfigurací.

    Kdykoli jsi mimo prostředí, kde od začátku do konce máš celou síť pod kontrolou (třeba uvnitř akademické sítě), může být IPv6 zodpovědné za cokoli, včetně morových ran.
    Příliš dlouho (možná ani teď) nebyla k dispozici referenční implementace, takže ta věc byla všude možně implementována náhodně a i když je u tebe vše v pořádku, kdekoli po cestě nemusí.
    Ta věc bude až do nástupu nějakého IPv7+ pořád ve stádiiu "experimental".

    Co ti brání ji na tom adapterů vypnout a ozkoušet to?
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    NAVARA: Koupil jsem CyberGhost a bojuji s tou jejich desktopovou aplikací. K IKEv2 a L2TP se pripojim ale nekdy mi to dela problem s OpenVPN. Ještě jsem se ddočetl že by to mohlo byt tím ze mam ve vlastnostech adapteru povoleno IPv6
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LIBORNSR: OpenVPN GUI v11
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj používáte tu někdo Protokol OpenVPN na windows 10? Pokud ano přes jakého clienta atd. Diky
    PES
    PES --- ---
    STEPNI_VLK: Popř. v Power Managormentu zakázat probouzení kvůli událostem (ze Scheduleru a tak...)...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    STEPNI_VLK: nekde v advanced settings nejspis :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MAWERICK: Že by to bylo až tak jednoduché? A kde, k sakru, najdu nějaké nastavení toho, aby se tak nedělo? :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    STEPNI_VLK: nastaveni Windows Update?:)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Nová instalace W10. Notebook se mi pravidelně probouzí v půl páté ráno, pokud je v režimu spánku. Wake-up On LAN v BIOSu vypnuto. Jak zjistím, která mrcha mi ho probouzí, prosím vás?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FRK_R23: pokud to jsou W10 tak shift+win+sipky soupu mezi monitorama
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FRK_R23: alt+mezerník, M a pak šipkama :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Tak to resi prehozeni umisteni monitoru v nastaveni :)))

    Dik :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jen ze zvedavosti. Kdyz se mi okno aplikace ocitlo mimo monitory (je jako vpravo od myho pravyho monitoru...) a nepomaha winkey+sipky ani nic jinyho. Jak to okno vratim na nejakej viditelnej monitor?:))
    OTZ
    OTZ --- ---
    PES: me obcas taky rudne obraz, ale to se mi tlaci krev do hlavy :D
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: on už je to možná takový slepenec, že sáhnout na jednu věc spolehlivě pomrví desítku jiných a nikdo už neví co s čím je jak provázané...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: Vždy když vidím něco podobného si říkám, co za "featuru" se tam snažili narvat, že jim to takhle fatálně selhává…
    PES
    PES --- ---
    NEONS:
    Miliony uživatelů řeší problémy s Windows 10. Někomu i zrudla obrazovka - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/technet/software/windows-update-probem.A190916_092116_software_vse
    Špatně fungující USB, výpadky síťových adaptérů, problémy s audiem, nefunkční vyhledávání či změny barev snímků, to je výčet těch nejvýraznějších problémů, které v poslední době sužují některé uživatele Windows 10. Závažná je skutečnost, že tyto problémy se netýkají několikamilionové testovací komunity uživatelů v rámci programu Insider, ale zažívají je uživatelé standardní instalace Windows 10.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim Vas chtel bych zkusit dostat Windows 10 IOT core na starsi notebook. Stahnul jsem nejaky balik .MSI. Ted stahuju nejake iso. V pocitaci mam windows 7. Dashboard me sprdnul ze mam upgradovat system na W10 ... Je nejaka moznost jak to dostat na ten komp s tim co mam doma? Dekuji
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NEON5: Kompletní odinstalace pomocí DDU a následně zkus čistou instalaci posledních ovladačů. Případně můžeš zkusit UAD drivery.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NEON5: ty realtek drivery jsou dost hnus... Zkus je uplne odebrat (musis je v zarizeni dat smazat) a nechat tam jen MS obecny driver nebo pripadne starsi realtek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam