• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    MILAZAJICEK: Nemyslím si, že Grub splňuje vše co jsem psal. Aspoň ne sám o sobě na PC pouze s Windows. Nevím, že by uměl sám vyhledat os a nastavit u něj skrývání oddílů, nějakou jednoduchou spíš uživatelskou cestou. Nepochybuji o tom, že to v něm jde nastavit.
    RAINBOF: Na člověka dýchne historie...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vypada to jako starej xosl
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AHARAZ: a jakou to ma výhodu proti grubu?
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    AHARAZ: Tak nakonec jsem našel BootIt Bare Metal https://www.terabyteunlimited.com/bootit-bare-metal.htm
    A zatím splňuje všechny požadavky...
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    Zdravím,
    nemáte někdo tip na program pro dual boot - alternativu za Acronis OS selector pro Windows XP/10, skoro radši placeného, co by šlo používat více méně uživatelsky, jako šel ten OS selector, dokud ho udržovali (s W10 přestali)...
    Grafické menu, automatické rozpoznávání systémů. Podpora pro UEFI/MBR, skrývání diskových oddílů jednotlivých OS.
    Řeším upgrade dualboot PC s W7/XP na W10/XP. A radši bych někomu zaplatil za hotové řešení, než se pouštěl do experimentů s rEFInd, Grubu, Clover EFI bootloaderem... Ale nedaří se mi nic rozumného najít...
    Díky.
    GURBON
    GURBON --- ---
    DWAY: na jmeno bych zkusil jen jmeno uzivatele - nejsem si jistej jak presne to funguje s MS uctem, ale myslim si, ze nazev uzivatele neni celej mail. Zjistis treba v CMD: echo %username%
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    DWAY: pin je lokalni zalezitost
    DWAY
    DWAY --- ---
    GURBON: ja myslel ze pc je zamceny pinem. Jako credentials davam mail a heslo
    GURBON
    GURBON --- ---
    DWAY: PIN ti RDP imho nemuze vzit uz z principu, s heslem by to jit melo pokud mas splneno to co tu psali ostatni.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DWAY: v logu "audit" možná něco bude
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY:
    Pravym na start -> System -> Vzdalena plocha

    Tam bych to povolil (coz asi mas) a pridal bych natvrdo uzivatele do toho seznamu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DWAY: v tom pripade si projdi jeste totok:
    Windows 10 Remote Desktop Credentials - Super User
    https://superuser.com/questions/1026277/windows-10-remote-desktop-credentials
    namatkou zkusit pridat do remote desktop users primo tvy username, zkontrolovat ze mas v lokalu i v online uctu stejny heslo..
    DWAY
    DWAY --- ---
    THEODORT: v praci mi admin staci. Ale tak zkusil jsem se pridat to grupy a nepomohlo.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DWAY: a co jako?
    DWAY
    DWAY --- ---
    PES: je to admin.
    PES
    PES --- ---
    DWAY: Je uživatel členem skupiny Remote Desktop Users ?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Neresili jste nekdo problem s prihlasenim pres vzdalenou plochu?

    Pouzivam MS ucet, ale kdyz se snazim prihlasit do vzdalene plochy (z lokalni site) pres email@outlook.cz a heslo (ucet co pouzivam k prihlaseni do PC) tak mi to pise za zadavam spatne udaje.

    Jo a pouzivam pin, coz me napadlo, ze by to taky mohlo ovlivnit nejak.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    RATTKIN: pred lety jsem prelez na jdownloader, nevim jak ted ale v te dobe byl uz uplne jinde nez freerapid... nevim jak pokrocil vyvoj, ale JD2 melo mnohem lepsi podporu pluginu a moznost skalovat sber linku do urcity hloubky + pouziti filtru, auto capcha apod.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TAJSO: no je, kamaraduv tatínek je trochu staromodni a účetnictví provozuje na offline pocitaci. VirtualBox tam dam je to nejjednodussi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: nevím, jdownloader jsem nikdy nepouzival.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam