• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DWAY: v tom pripade si projdi jeste totok:
    Windows 10 Remote Desktop Credentials - Super User
    https://superuser.com/questions/1026277/windows-10-remote-desktop-credentials
    namatkou zkusit pridat do remote desktop users primo tvy username, zkontrolovat ze mas v lokalu i v online uctu stejny heslo..
    DWAY
    DWAY --- ---
    THEODORT: v praci mi admin staci. Ale tak zkusil jsem se pridat to grupy a nepomohlo.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DWAY: a co jako?
    DWAY
    DWAY --- ---
    PES: je to admin.
    PES
    PES --- ---
    DWAY: Je uživatel členem skupiny Remote Desktop Users ?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Neresili jste nekdo problem s prihlasenim pres vzdalenou plochu?

    Pouzivam MS ucet, ale kdyz se snazim prihlasit do vzdalene plochy (z lokalni site) pres email@outlook.cz a heslo (ucet co pouzivam k prihlaseni do PC) tak mi to pise za zadavam spatne udaje.

    Jo a pouzivam pin, coz me napadlo, ze by to taky mohlo ovlivnit nejak.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    RATTKIN: pred lety jsem prelez na jdownloader, nevim jak ted ale v te dobe byl uz uplne jinde nez freerapid... nevim jak pokrocil vyvoj, ale JD2 melo mnohem lepsi podporu pluginu a moznost skalovat sber linku do urcity hloubky + pouziti filtru, auto capcha apod.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TAJSO: no je, kamaraduv tatínek je trochu staromodni a účetnictví provozuje na offline pocitaci. VirtualBox tam dam je to nejjednodussi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: nevím, jdownloader jsem nikdy nepouzival.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: jaké je to v porovnání s jdownloaderem?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROBIN_SNNS: Freerapid Downloader
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Znáte nějaký downloader, který by uměl stahovat i z webového rozhraní (html servery typu mega.co atd.)?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    MILAZAJICEK: Je nutne aby ta instalace probehla offline? Nejsnazsi by asi bylo pripojit to, doinstalovat roli a zase odpojit. Jinak asi fakt pripravit si custom instalacku ktera tu roli bude obsahovat
    GURBON
    GURBON --- ---
    MILAZAJICEK: GURBON.... pokud ti teda jde primo o hyperV. Jestli je ti jedno co to bude, vmware nebo virtualbox nainstalujes offline bez problemu.
    GURBON
    GURBON --- ---
    MILAZAJICEK: napada me moznost udelat si custom iso napriklad pres NLITE a tam si tu funkci pridat. Teoreticky by to pak mohlo jit nainstalovat z toho pres powershell. Ale vyzkouseny to nemam. Klasickej instalacni balicek imho neexistuje.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ahoj, možná hloupý dotaz, ale je možnost do běžných WIndows 10 Pro doinstalovat podporu virtualizace stažením offline instalačního balíčku?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PES: Ok. Tak jsem se dostal s W10+VS2019 na cca 47GB. Uz s tim dokazu zit, ale porad mi to prijde hodne. Aspon teda ten Winfolder s 13,4GB. Akorat uz mi to nenabizi nic k odinstalaci.

    ARIAEL: Potrebuju jenom VB.Net a ten v Macovsky verzi Visual studia buhvi proc neni. Proto musim podstupovat tuhle zoufalost a instalovat boot camp a W10, ktery jsou mi jinak uplne k nicemu. Ucim se zacatecnicky programovat a nic vic. Na vsechno ostatni jedu macOS, kde bych si dost mozna vystacil s s 128GB SSD na uplne vsechno.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: no nevim, win10 + debug verze win z VS2019 - u me to zabira skoro 200 GB a to rozhodne nemam vsechno... A hry + bezny soft atd jsou na jinym ssd. Na 64 by me nenapadlo davat ani samotny windows. Ale jako muze treba smazat WinSxS ci njaky podobny podivnosti co normalni clovek nepotrebuje:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: na "základní vývoj" winforms, web a .NET Core to stačí. Pro multiplatformní vývoj v Xamarinu jsem si radši vyhradil pro C: celý 512GB disk, ty android SDK jsou hrozný žrouti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam