• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ARIAEL: ne, ale čuchám ted nějakou levou
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BIO23: A cetl jsi licenci k tem windows?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BUNDA: super dix:)
    69Kč je pohoda
    OTZ
    OTZ --- ---
    BIO23: ja bych to zkusil, mozny to imho je .. :) jestli mas jeste nekde ten klic
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BIO23: je jich plné aukro
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ok dix
    neprodává tady někdo klíč? třeba ho dostal k něčemu...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    BIO23: pokud to je OEM a ne "krabickovka" tak ne
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ahoj, mám novej PC, na starým mám legal win10. je možný si aktivovat win10 na tom novým z toho starýho?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PULKA: Me se tam treba obcas vedle anglicky US klavesnice objevi britska... Neni nainstalovana korektne, protoze je sice videt ale pri kliknuti nema zadny vlastnosti a nejde dat pryc. Vypada to jako temporary vec.... Ale PS scriptem to jde srovnat.
    p.s. trochu pochybuju ze vscode je jedina vec mimo windows, co mas nainstalovanou... Ja tedy k tomu mam snad stovku dalsich utilit, casto jednorazovych pro reseni ruznych veci ci pripravy dat....
    PULKA
    PULKA --- ---
    ARIAEL: hm, VSCode asi svojí klávesnici nemá, na starých Win7 i to nedělal (a jinde nepíšu tak dlouho, tak nevím)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Obrázek mi napoprvé nešel načíst, že je zakázané přímé linkování mimo fórum, musel jsem ho najít přes klíčová slova v url: https://www.tenforums.com/...884-how-do-you-change-language-settings-non-unicode-programs-win10.html
    Teď už mi ale v jakémkoliv browseru jde i přímo.

    Každopádně díky, vypadá to zajímavě, neznal jsem.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    PES: a nezapomenout kliknout na ono "Copy Settings" tlacitko a zkopírovat do potrebnejch profilů
    PES
    PES --- ---
    MVEK
    MVEK --- ---
    RATTKIN: A kde se toto nastavuje: "jazyk pro non-unicode programy."? Protože u jedné aplikace by to mohlo pomoct, ta je z dob XP. Akorát u toho XnView mě to překvapuje, nejnovější verze, jinak v pohodě pracující s diakritikou na jiných počítačích, je na tom systému, který byl instalován anglicky, ne.


    KOC256: Jo, já už si na angličtinu i v systému zvykl (jen v Office ještě ne) a obecně preferuji angličtinu už skoro ve všem. Akorát při použití MS účtu na dvou počítačích se mi ten anglicky instalovaný notebook přepnul sám na češtinu, protože tu jsem ještě pořád měl na domácím stroji. Nicméně to asi příčina problému aplikací nebude. Tam hádám spíš to, v čem jsem to primárně instaloval.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PULKA: To zalezi - programy mohou mit svou klavesnici...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN: No ja chci mit nainstalovanou jen jednu klavesnici, takze ten script mi tu druhou odinstaluje, coz je dost pruda delat manualne jeste kdyz neni nainstalovana viditelne.
    Ciste prehozeni je v klidu no...
    PULKA
    PULKA --- ---
    RATTKIN: takze tohle nebo mnou? myslela jsem si, že jsem blbá a začala jsem si to přehazovat při psaní.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOC256: a pak to drží? já si to můžu ručně zase přehodit zpět win+Space ale přeskakuje to náhodně zpátky. nebo ten skript máš puštěný každou sekundu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN: Ty klavesnice skacou. Uz drive jsem si vytvoril PS script, ktery staci spustit a dostane to do pro me pouzitelneho stavu. Pokud chces tak bud zde najit nebo ho klidne pastnu znovu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MVEK: mě zlobí nastavení klávesnice. používám českou programátorskou ale občas mi tam skočí Eng. mám teď anglické Windows. na starém kompu jsem měl České Windows a skákala tam cz. dejte se to v obou případech asi 2x denně, prostě klasika Microsoft, sestimsmiř.
    jediný co mě napadlo je podívat se jaký máš jazyk pro non-unicode programy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam