• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PES
    PES --- ---
    MVEK: Cca minimálně 30 dní to poběží i bez S/N a aktivace (navíc u W7 to Rearn až 3x prodlouží a to snad zůstalo funkční i na Win10 - navíc pro úplné hackery kdysi šlo, muselo se tedy offline a z jiného live systému - ty položky pro Rearm zálohovat a obnovovat, takže svým způsobem šel udělat de-facto "perpetual Rearm" - na testy dobré...)
    OTZ
    OTZ --- ---
    MVEK: klidne je tam hod, pobezi i bez aktivace, akorat budou otravovat. ta licence je samozrejme prenositelna, v momente kdy online aktivujes Windows na novem stroji, na tom starem se pri stavu online deaktivuji. pokud zustane stary stroj offline, aktivacni sluzba si toho nevsimne, nema jak.

    na aktivacni tel. lince je robot, nevim jestli je to totez cislo co pises, kazdopadne funguje i o vikendu nebo treba ve 3 rano :)

    s jazykem bych si taky hlavu nedelal
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ano, chystám se zavolat i na jediný nabízený zdroj informací - linku 800 900 775, ale tam nevím, jestli mi o víkendu poradí... A v neděli potřebuji na nový počítač hodit Win, abych zjistil, jestli funguje správně.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Když jsme u licencí:
    1) Nemůžu najít na MS webu, jestli jimi nabízené licence jsou přenositelné, tedy jen pro jeden počítač, ale je možné z jednoho je odstranit a dát na nový. Ale jelikož tam Pro verze stojí 7 tisíc, což odpovídá 7 Ultimate, tak snad jo:-).

    2) Na české verzi MS webu lze koupit anglické nebo české Win. Není to jedno? Přece W10 umožňují přepnutí, ne? Jen mě zaráží, že u anglické verze Home mají, že je vyprodáno. Přitom jde o licence ke stažení.

    3) Zkusil si už někdo, jestli krabicová verze 7 (Ultimate) upgradovaná zdarma na W10 Pro skutečně zůstala krabicovou, a tedy nyní bych ji mohl nainstalovat na nový stroj, jestliže na starý si nový majitel třeba koupí i OEM DVD Home verze nebo jinou?

    4) Jelikož během instalace nového stroje můžu potřebovat pár dnů až týdnů pustit i starý, jak to funguje? Můžu na novém jet nějakou dobu v neaktivovaných Win a aktivovat je, až starý počítač a instalaci přestanu používat? Nebo když nový aktivuji, starý mi to v krátké době deaktivuje a bude chvíli fungovat jako neaktivní?

    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Odpovedi na dotaz tu jsou 4. Tim bych to uzavrel.
    Dalsi otazku prosim :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BIO23: zkusil bych vietnamskou vecerku :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BIO23: tak stavet kompy to neumi, cist to neumi.... :)

    viz BUNDA !
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BIO23:
    Kde sehnat levné Windows 10 klíče pro svojí PC sestavu?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ted jsem objevil a je to celkem v poho
    https://www.youtube.com/watch?v=PTw8iRiZljk
    OTZ
    OTZ --- ---
    lol :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: tam je zajimavy, ze win10 home jsou o kilo drazsi. by me ajimlo co to preprodavaji za digitalni licence...

    Windows 10
    https://www.winkey.cz/win10/
    L4MA
    L4MA --- ---
    BIO23: mozna lepsi nez aukro. :)
    Buy Windows 10 Professional CD KEY Compare Prices - AllKeyShop.com
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-windows-10-professional-cd-key-compare-prices/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BIO23: Necekas ze licence za 69 Kc je ok, ze ne? I kdyz nekteri ti budou tvrdit, ze nejaky soud v nemecku rozhodl, ze se licence preprodavat smi, tak to mozna plati v Nemecku.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ARIAEL: ne, ale čuchám ted nějakou levou
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BIO23: A cetl jsi licenci k tem windows?
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BUNDA: super dix:)
    69Kč je pohoda
    OTZ
    OTZ --- ---
    BIO23: ja bych to zkusil, mozny to imho je .. :) jestli mas jeste nekde ten klic
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BIO23: je jich plné aukro
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ok dix
    neprodává tady někdo klíč? třeba ho dostal k něčemu...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    BIO23: pokud to je OEM a ne "krabickovka" tak ne
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ahoj, mám novej PC, na starým mám legal win10. je možný si aktivovat win10 na tom novým z toho starýho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam