• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256:
    No koupej si v EU retailovku a pak prodaji jednotlive aktivace zvlast kterych je tolik ze cena je pak v radu stovek. Coz jde pouze a jen v EU.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    Tak nam to taky rekni :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: tak uz to vim :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    B3DA: Dík, na to už jsem narazil, funguje na 99%, bohužel se ale přepne až po zmáčknutí první klávesy..
    Asi by to šlo udělat v tomhle https://github.com/me2d13/luamacros ,kdyby to někdo řešil, já to pošlu dál, tohle nejsem schopnej otestovat..
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cau chci se zeptat, jak to delaj ti prodejci extra levnych licenci jako office za 100 a tak ? kdysi jsem jednu koupil a normalne prisel klic kterym jsem to aktivoval pres plechovou hubu a jelo to.
    PULKA
    PULKA --- ---
    WENTOLINE: PES: RATTKIN: Díky všem, nakonec byl jiný user než kterým se přihlašuju ve Windows - NAZEV-PC\zkraceny-nazev-uzivatele a v jiném tvaru to neprošlo.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: něco by mohlo být v logu
    PES
    PES --- ---
    PULKA: Uživatel ve skupině Remote Desktop Users je?

    Firewall povolený RDP má?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    PULKA: měl bys zadávat heslo co máš do Windows...
    PULKA
    PULKA --- ---
    Asi dneska není nejlepší den, ale nenakopnul byste mne někdo správným směrem? Mám windows 10 Pro. Chci se připojit přes Remote Desktop z androidu. Na windowsech to mám povolený pro uživatele svého emailu (nebo si to alespoň myslím), ale přes telefon mi to vždycky napíše, že "The user name or password did not work". Jaké heslo zadávám, to, se kterým se připojím do microsoft.com? Předem dík.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    NAVARA: sry, EarTrumpet :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    NAVARA: ted uz to vypada, ze to meni s kazdou ctvrtletni edici / updatem. s z klientu delaji normalne pokusny kraliky, idioti.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: my na to mame aplikaci od (gang)bang and olfusen :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jako tohle vypadá nadějně, jen jsem zvědav jak si poradí s připojováním / odpojováním jabry...

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    THEODORT: A která to je? :)

    Mne by stačilo zamknout repráky na PCI zvukovku (a ne zapínat náhodně onaboard nebo digital output nebo repráky monitoru) a switchnout na jabru (kterou připojuji jen pro tento účel, tj. nové zařízení) jen pro telco aplikace, zatímco zbytek systému by šel pořád přes zvukovku…

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    btw nainstalujte si Trumpet z Windows store, umí pár věcí na míň kliknutí. a win se o moc co se týče nastavení zvuku či zařízení přes co má hrát co velice zlepšilo, jen vy nevíte kde to zvolit, a stačí nový ovládací panel, ty legacy jsou již zbytečné..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTZ: on tomu MS moc nepomáhá s pravidelnou nekonzistentní / částečnou změnou rozhraní :\
    OTZ
    OTZ --- ---
    lidi jako by zapomneli ze mys ma i pravy tlacidlo..



    OTZ
    OTZ --- ---
    PETER_PAN: a rozjet win v nouzovym rezimu? pak sprava systemu a eventlog. tam ale kazdopadne najdes to samy co na bluescreenu, dulezitej je kod chyby, pokud mas tu modrou smrt aspon 30s videt .

    nebo pokud mas disk pro opravu systemu / instalacni disk (boot z media), tam jsou tooly prip. cmd

    pripadne zkus nastartovat bez vsech nepotrebnych prefierii jenom cpu ram disk klavesnice mys monitor
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam