• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    RATTKIN: disk je tam úplně novej. včera se mi podařilo dobootovat a dokonce (asi na pátý pokus) spustit ten nástroj na výrobu instalační flash. v jedenáct večer stahoval (74%), teď už vytváří medium. za osm hodin už má 50%. počítač prej mužů dál normálně používat, píše se na obrazovce... já teď jedu do Belgie, snad to bude hotové až se vrátím...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SELECTOR_IX: z flašky by to mělo bootovat i bez disku, zkus ho na chvíli vyndat, vypadá vadný
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    RAINBOF: nevím. Po celonočním upg (kterej se nepovedl) probíhá opět honění koleček
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz dtart 3x tusim zfailuje tak se taky ukaze recovery
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    SELECTOR_IX:
    v biosu f2 nastav jako první - boot z USB
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    má to být F12. ale nefunguje. zase mi to skočí do "vítejte" a pěti teček honícími se dokola... nějaká finta?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    už to tahám. ale na Macu, jediným co mi tu spolehlivě (klep klep) funguje. jak se dostanu do nějakýho recovery módu? je to ntb Lenovo.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ahoj vespolek. už na dvou počítačích se mi nedaří provést aktualizaci na verzi 1903 (ten můj už druhý den bootuje, je to i7 4500U, po nekonečných trablích spočívající v pozorování 5 teček honících se v kruhu jsem koupil nový disk (záměrně klasika HDD) a po čisté instalaci jsem opět tam, kde jsem byl s tím, že notebook nelze vypnout. při každém zapnutí mi oznámí, že je potřeba provést aktualizace, kterou následně provést neumí (80% a stop)

    dá se někde stáhnout nějaká aktuálnější verze těch desítek? moje bodovací flaška byla vytvořena před více jak 3 rokama...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: ma to limit tech aktivaci je knecnej počet
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    Aha to jsem si myslel, ale nevedel jsem, ze je ji mozne legalne prodat treba 100x ...
    PES
    PES --- ---
    RAINBOF: Do verze 2013 naštěstí fungovalo zálohování aktivace třeba přes "OPA Backup", no ale to už dnes bohužel také nejde...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: to je ta draha verze s kodem v tvrdy krabicce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    Co je retailovka?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Normalne jsem mluvil s typem na aktivacni lince v MS kterej mi to vysvetlil (MS chce abych to vedel) a ze to je takhle OK ale ze to priste asi uz nezaktivuju protoze pocet aktivaci bude vycerpan, ale ze se mi to samo nedeaktivuje. Nekteri ti na to daj i fakturu.

    Kdyz si vemu, ze office za zivot pc budu instalovat 5x tak je to litr coz je porad 5x mene nez krabice ci office365. Takze s tim nemam problem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256:
    No koupej si v EU retailovku a pak prodaji jednotlive aktivace zvlast kterych je tolik ze cena je pak v radu stovek. Coz jde pouze a jen v EU.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    Tak nam to taky rekni :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: tak uz to vim :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    B3DA: Dík, na to už jsem narazil, funguje na 99%, bohužel se ale přepne až po zmáčknutí první klávesy..
    Asi by to šlo udělat v tomhle https://github.com/me2d13/luamacros ,kdyby to někdo řešil, já to pošlu dál, tohle nejsem schopnej otestovat..
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cau chci se zeptat, jak to delaj ti prodejci extra levnych licenci jako office za 100 a tak ? kdysi jsem jednu koupil a normalne prisel klic kterym jsem to aktivoval pres plechovou hubu a jelo to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam