• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PES
    PES --- ---
    TAJSO: Plus kdysi jsem se s Chrome potkal se situací, kdy byly nainstalovány kodeky dvojmo (jednou jako Chrome v režimu local user a podruhé totéž v režimu local computer-all users) také se to servalo do němoty...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    LOVE_DALI: Heh, vidis to by mohla taky byt zajimava pointa pro Otase ;)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    btw, kdyby se někomu zdálo, že problikává video v YT, Twitch apod, zkuste vypnout HW akceleraci v chromu :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    takova ta klasika: youtube, dvtv, facebook, sledovanitv..imho to je uz vsechno html5
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    OTZ: Tohle tu jeste nepadlo: Start>settings>system>sound, under advanced sound options select "app volume and device preferences"
    Pripadne nevim jestli ti to delaji videa ve vsech formatech nebo z jakeho zdroje, ale neco jako aktualizace flashplayeru etc. ?
    OTZ
    OTZ --- ---
    RAINBOF: ok, no ja hry nehraju, na MS market nechodim
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTZ: ano na desktopu. xbox aplikace. Xbox s Windows castecne sdilej market s hrama.
    OTZ
    OTZ --- ---
    RAINBOF: xbox volovina v chromu na desktopu cože :D vlc samozrejme. pisu ze ty samy web zdroje v opere hrajou, i v chromu na PC v praci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PES: no ale neni to nahodou ta xbox volovina? To neni o w10 ne?

    Jinak jeste me napadly kodeky. Mas posledni vlc?
    PES
    PES --- ---
    RAINBOF: V Desítkách, ale dotaz byl na W7x64
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTZ: kdyz stisknes win-g daji se tam vypinat audia pres procesy
    OTZ
    OTZ --- ---
    RAINBOF: coze to? kde tady? :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    JIMX: instalacni soubory jsou tzv. free, i kdybys ten OS neaktivoval klicem tak pak nejakou dobu pobezi, muze je stahnout kdokoliv z jakyhokoliv OS
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTZ: a co win-g neni to vyply tady?
    OTZ
    OTZ --- ---
    stala se mi takova picovinka, teda dve:

    1. ntb doma, Win 7 x64 pro: v google chrome mi prestal fungovat zvuk (weby se tvari ze hrajou, ale nic neni slyset) jinak funguje OK - ostatni aplikace zvuk prehravaji, i opera. nepomohla reinstalace chromu s vycistenim "vsech" stop, ani reset flags do defaultu, priznam se ze jsem vrtak a v chrome://flags jsem trochu experimentoval (a pak samozrejme zapomnel s cim vsim :)).. chrome mam synclej pres google profil vc. nastaveni a na PC v praci (jinej device, jina sit) to hraje normalne.

    2. tak jsem doufal, ze pomuze obnoveni, jenze ouha, body obnoveni nejsou. ani kdyz dam vytvorit novy, tak po restartu tam neni...da se ten bod obnovy nekde najit jako soubor a zkopirovat na bezpecny misto? zalohovani mam to nastaveny pouze na C:, msconfig vyberovy spusteni, ale ani po nastavani na default (vsechny sluzby) nic, bod obnoveni vzdycky vytvorim a po restartu tam neni. coz je teda trochu zavaznejsi vec..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jeste ze jde onedrive uninstallovat :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    TAJSO: jo, je fakt, že to bylo příjemný, jak to nemělo ten driver pro wifi a neměl jsem to připojený kabelem, že mi to necpalo MS účet ... akorát by tam ještě teda nemuseli cpát ten bláznivej onedrive ... btw. jak to vlastně dopadlo s tou EU rezolucí, že se při instalaci musí vybírat, jaký browser se nainstaluje, na nic se mi to neptalo a hodilo to tam klasicky ie a edge :-)

    Jinak na stažení tý instalačky to licenční číslo nechtělo ... možná proto, že jsem to stahoval z aktivních woken?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    JIMX: nejbezpecnejsi je vsechno :D Ale jak bylo zminene sel bych u windows home cestou MS uctu. Bud vytahnout key z live instalace a nainstalovat znovu - bacha nepripojovat k internetu pred dokoncenim instalace, verze home jinak vnuti ten ms ucet. Je asi jedno jestli dat to cislo pri instalaci nebo pockat jestli si ho to najde samo.
    Kdyz si to cislo sparujes s MS accountem tak se proste v prubehu nove instalace prihlasis - easy.
    Instalacku stahnoit tim windows media creation tool, chce to lic. cislo aby se stahnula, bude nejaktualnejsi.
    Kazda ta cesta ma nejake vyhody a nejake nevyhody.
    JIMX
    JIMX --- ---
    aha, jsem mel rano ještě zalepeny oči :-)
    PES
    PES --- ---
    JIMX: Vyčíst a Vyčistit jsou dvě významově různá slova :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    vycistit registrační číslo? ... jinak mam preinstalovano, aktivaci si to pamatovalo, jediny zadrhel byly chybejici drivery na wifi, takže jsem musel lovit ethernet kabel a pripojit to na chvili pres nej ...

    nejvtipnejsi je, ze ten zasadni duvod, proc jsem to preinstalovaval bylo, ze blbnula mys ... tak to jsem nevyresil ... je tam nejaky sw nebo hw problem zpusobeny primo tou mysi ... takze musim koupit jinou ... ale tak aspon je ten system cistej :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam