• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: uefi nemam
    SDN33
    SDN33 --- ---
    GURBON: smart je ok.. překvapivě. Já bych to zase přeinstalovat nejraději. Ale fakt netuším, co mi to pořád dělá. Neexistuje aspoň nějaký ""tovární"" reset toho HDD? Nebo ten formát u instalu windows stačí? Používám normálně oficiální instalaci z webu windows. Už bych to po 3. opravdu nerad zažil.
    JIMX
    JIMX --- ---
    mám v notebooku WiFinu RTL 8821CE, nejnovější ovladač z webu Lenova, win10home ... a poslední dobou se mi stává, že když počítač proberu (ze sleepu nebo i z hibernace), tak se celkem rychle připojí k routeru (podle ikonky v systrayi), ale s takovým 95 % packetlosem ... a teprve třeba po dvou minutách začne fungovat bez PL a rychle ... dělá to na různých wifinách (doma, v kanclu, v kavárnách, ...) ... nesetkal jste se s tím někdo; netušíte, kde by mohl být problém?
    GURBON
    GURBON --- ---
    SDN33: Začni SMARTem protože když v něm něco bude špatně, půjde ti už jen o zálohu.
    Pokud bude smart OK, radši si to zazálohuj než se v tom budeš vrtat.
    Bootice záleží jestli máš UEFI nebo LEGACY boot. Pokud spravuješ UEFI ( což je pravděpodobnější) nepoužíváš MBR ale zajímá tě co je v UEFI/Edit boot entries.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    GURBON: Ahoj. Dostal jsem se k tomu ař teď. Momentálně jsem v tom Bootice. Předpokládám, že jdu do složky "process MBR" a dále mám dát install MBR? Mám vybrat Windows NT 5.x nebo 6.x. Radši se zeptám, ať něco nepodělám.

    Ten disk je normálně čitelný, vše tam je. Zvláštní. Nemám prvně stáhnout ty data raději nebo to můžu zkusit - je to bezpečné? SMART jsem ještě nedělal. Zítra budu mít 2TB disk, tak až překopíruji data ho provedu.

    Díky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEON5: tak to delam ale jde o to ze kdyby mi lcd pri neaktivite pustilo plasmu tak tohle vubec nemusím řešit. Treba bubliny nestacej.

    Planovac a vlc mam v zaloze ale je to trosku pitome reseni neumozni to po par minutach pc uspat.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    VLC a repeat? Nebo dlouhej playlist?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    RAINBOF: hele a co mit napr. Lively Wallpaper, v nem svy video, vypnuty ikony na plose a schovavaci listu? Win+D je pak tvuj kamarad
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    RAINBOF: v tom aerialu jde nastavit custom videos, ale zase je to zbytečně velké a složité, s milion funkcema zbytečnýma pro tvou potřebu a též si nejsem jist, zda jde pustit jen konkrétní video
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PES: nestaci.
    Ja mam na mysli svoje video. chci si pustit plasmu pro oled displeje ktera to vpohode za par hodin "opravi"

    TOOMIX: 1 fps je malo :)
    PES
    PES --- ---
    RAINBOF: Nestačí standardní hodiny poletující na černé obrazovce? ;-)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    RAINBOF: "GitHub - OrangeJedi/Aerial: Apple TV screen saver for Windows" https://github.com/OrangeJedi/Aerial
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: co nějakou obrázkovou galerii s vteřinovým přepínáním?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Vypaluje se mi oled monitor, potřeboval bych aby se mi jako šetřič spouštělo video ale nějak nevím jak na to. (variantu spouštět vlc přes plánovač si necham jako poslední možnost)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    sakra dá se ještě někde sehnat ne C2R Office 2016?
    Potřebuju udělat jeden hloupej test a všechno, co jsem schopnej dohledat je C2R
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SDN33:
    a ten disk je starý jak? A co ten SMART? Možná jsem přehlédl výsledek (?)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Je to supr komp pred 15ti lety stal 35tisic!!!!
    SDN33
    SDN33 --- ---
    KRYSPIN: tehdy všechno topovka.. SATA , patice am2+ ready, co chceš? :p Ne mě to fakt stačí.. jely na tom xp a jely na tom i 7. Až teď.
    PES
    PES --- ---
    SDN33: Pokud vadne disk, tak jediné řešení bývá naklonovat na dobrý disk a teprve tam zachraňovat a pitvat (neb načatý disk se dalším používánim obvykle rozpadá dále a dále)...
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    SDN33: 14 let? Hmm. Tak to jo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam