• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MICKK
    MICKK --- ---
    JIMX: máme v práci 1500 licenci TC, používá ho pravidelně jeden člověk a druhý kdyz tomu prvnímu něco nefunguje.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    JIMX: TC nenarves bfu.
    Nic proti TC samozřejmě. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOVE_DALI: presne :)
    JIMX: kdybys byl fotograf, takovou ptakovinu nenapises :) total mam placenej a miluju, ale nektery veci v nem proste delat nejdou.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Explorer? To fakt někdo k něčemu používá? Total Commander FTW!!! :-P
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DRAGON: ano, jeden z prvních kroků, co dělám :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: ja uz od doby windows 7 pouzivam Classic Shell a je to uplne bozi, nechapu, jak si nekdo mohl zvyknout na cokoliv jineho. Navic je genialne konfigurovatelny a dokonce ma v sobe i podporu pro normalni vzhled (ten puvodni) pro explorer. Big up!

    Classic Shell - Start menu and other Windows enhancements
    http://www.classicshell.net/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    to dělá i alt+tab a trochu lépe... alespon na W11
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Nn, přehled všech otevřených appek s náhledy do jejich oken. Jak jsem virtuální plochy jel na linuxu fest, v dobách kdy jsem ho měl i na desktopu (teď už jen servery), tak na windows jsem na ně nenavykl…

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    Jako virtuální plochy?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Brr :) To už bych asi raději mačkal win+tab :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já doma takto...

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Fuu, ten autoresize nyxu je docela marný - menší a rozmazanější :\
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Preferuji to takhle raději, herní myší to konkrétní okno trefím mnohem rychleji, než třeba 5x alt-tabovat :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    NAVARA:
    OK. to jsem nikdy asi jako takovou křeč nevnímal. Ale asi více používám ALT+TAB.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Zbytečné klikání navíc, které nic neušetří, když je tam - a jakože na 4K je - místo pro celý název
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: když mám otevřená třeba 4 okna prohlížeče, nebo exploreru, nebo více instancí Visual Studia, tak je mnohem jednodušší vyhledání toho správného, najetí myší na konkrétní tab a přepnutí na danou instanci.
    Pokud jsou všechna okna stejného typu pod jednou ikonou, tak to znamená menší plocha kam zajet myší a jeden klik navíc, nebo nutnost počkat na zobrazení flyoutu s aktivními okny.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    Mají dlouhé TABy nějakou výhodu a nebo jen prostě patologický zvyk?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PES: to je demo screenshot z webu StartAllBack :)
    PES
    PES --- ---
    NECROMAN: P.S.: Moc pěkný wllpaper...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: a na XPčkách jsem používal jen rozšíření, které přidalo Taskbar i na sekundární monitor, jinak to byla spokojenost :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zkoušel jsem to vydržet, ale Windows 11 je opravdu od doby Windows XP první verze Windows, u které jsem byl donucen nainstalovat si alternativní Shell. A to jsem byl i day-one uživatel Windows 8.
    Ten ořezaný Taskbar, kde nelze zobrazit ungrouped dlouhé taby pro aplikace, a nové kontextové menu, kde nic není, je zkrátka pro mě zabiják produktivity.
    Už dva týdny používám https://www.startallback.com/ a vše funguje tak jak má, mohu jen doporučit :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    meh, peklo vypada jinak. treba kdyz tejden vymejslis skript na dalkovou odinstalaci v nouzaku a pak se ti to zasekne na prihlasovaci obrazovce takze k tomu stejne musis dojit a to heslo tam napsat rucne
    VITECH
    VITECH --- ---
    MAWERICK: uff, takže safe mod, command line a přejmenování a pak smazání. peklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam