• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KOC256: care to elaborate?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Práva?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tak to jsi o to asi přišel, nebo jsou na jiným disku (neprohodili se ti po instalaci nových windows písmena?)

    Jestli je to větší, tak zkus třeba tohle - https://diskanalyzer.com/download za pár sekund se ti ukáže schéma celýho disku, kde to hned najdeš..
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    LOPIK: nenajdu, protože ty Program Files na F byly ještě předtím, než jsem na C nainstaloval ty windowsy a mohli se dělat nějaký zástupci.

    Jinak pár mega to není. Jsou to stovky GB, na které na tom SSD jednoduše nemám místo.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CYBERWOLF: Podívej se ve Start menu, kam ti odkazujou zástupci, tam to najdeš. Každopádně moc nechápu proč to valíš na nějaký F: disk - to neděláš moc dobře, už jen třeba kvůli úplně každýmu instalátoru, kde to budeš muset přepisovat a ušetříš pár mega, balast se tvoří jinde (ať už ve Windows adresáři nebo v profilu..)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Zdechnul mi disk C. Pořídil jsem nový, nainstaloval na něj Win10. Na disku F mám Program Files a Program Files (x86) do kterých jsem instaloval věci, co se nepotřebuju mít na SSD. Teď tam toho ale vidím nějak podezřele málo (přesněji řečeno, v jednom je jeden prázdný adresář, v druhém je steamapps). Čím to může být? Zobrazování systémových a skrytých souborů jsem si zapnul.
    PES
    PES --- ---
    PRAASHEK: Prakticky každý prohlížeč někde něco podobného má ve svých útrobách :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PES: zajímavé, neznal jsem, ale RIP :) ve FFoxu se to jmenuje "caret browsing"
    PES
    PES --- ---
    JIMX: Jo, ono to má takhle přímou klávesovou zkratku... Jinak Menu - Settings - Advanced - Accessibility - Use a text cursor to navigate & select text
    OTZ
    OTZ --- ---
    to mi dělá taky, mrcha blbá! :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    PES: jo, to je přesně ono ... díky, neznal jsem.
    PES
    PES --- ---
    JIMX: Nebylo to omylem zmáčknuté F7 ???
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte, co jsem si kde zapnul, když mi Chrome nějak podivně ovládat klávesnicí, hlavně, co se týče PgUp/PgDown/Home/End a šipky ... vždycky to tak nějak scrollovalo, teď poslední dobou mi to skáče po odkazech a dělají se mi kolem nich rámečky, jako bych to projížděl tabulátorem ... nějaké zjednodušené procházení? nevím? ani nevím, jak se mám zeptat googlu ...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GURBON: Jo to nakonec zabralo. Jen ta java, jen ta java...:)
    GURBON
    GURBON --- ---
    FRK_R23: jestli je to MAC partition, mel by ses na to dostat timhle: http://www.catacombae.org/hfsexplorer/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PISTA1: To nejde, protože jsem na tom dostal nějakej job :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    FRK_R23: Je vytvořená v formátu s čím neumí pracovat. Pokud chceš můžeš jí vymazat pomocí DISKPART.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevíte někdo, proč mám u jedný partition v Disk managementu všechny možnosti šedivý? Je možný, že je to macos partition? Ale to by mi aspoň wokna nabídly, jestli ho chci zformátovat a mělo by to písmenko, ne?

    Díky moc, disk je LacCie Rugged Mini

    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: u primountovanyho disku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    však to jsem psal ne? hned v prvním příspěvku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam