• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    L4MA
    L4MA --- ---
    PETER_PAN: Edge nepouzivam, ale tohle by me taky zajimalo, prosim.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: akorát že vůbec. Vždyť si stačí ty rozdíly vygooglit. Ale chápu, selskej rozum a máš v tom jasno.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IMOLOL: Prakticky je to to samy, mozna mas o kousek vedle ovladani nejaky featury, ale jinak je to shodnej browser se stejnejma vnitrnostma, to o tom tvym Zonda / Benz nemuzes prohlasit.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: já to vím, ale to neznamená že jsou "defakto stejný" Jarmilo. Jsou všechny hry na Unreal Enginu stejný, jen protože jedou na stejným základu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IMOLOL: ty ses fakt hroznej jarmil, ty tvoje reakce pokazdy total mimo :)) Je to na chromiu, oboji, voe.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    DRAGON: no jasně a Mercedes-Benz S-Class je defakto Pagani Zonda, protože maj stejnej motor, žejo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IMOLOL: FFox, Chrome a Vivaldi. Ale 95% času mám otevrřený FF.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PRAASHEK: vzdyt to ma stejnej zaklad, je to defakto to samy :)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PRAASHEK: ty další tři jsou Firefox, Brave a Tor?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já se teda taky připojuju k tomu, že Edge není zas takové zlo. Dokonce mi přijde celkově lepší, než chrome :) //ale jinak jsem závislý na Firefoxu. Edge mám teda jako jeden ze čtyř Browserů na hlavním pc
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    C_O_P:
    BAT: btw. doufám že doma oba jedete na linuxu nebo macOS, jinak si dost serete do pusy pánové.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    BAT:viz níže. Ty jsi typický příklad tý meme demence co jsem popisoval.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    C_O_P: ne, imolol ví že hejtovat produkt jen podle značky, je pro pitomečky.
    BAT
    BAT --- ---
    IMOLOL: Uz jen to ze je Edge od MS by melo kazdemu racionalne uvazujicimu cloveku stacit k tomu, aby se od toho drzel dal.
    To neni nesmyslny hejt, to je dusledek racionalniho uvazovani zalozeneho na dlouhodobych zkusenostech a taky na povesti jakou MS ma - to k tomu proste patri.
    K tomu fakt, ze ti ho nacpou at ho chces nebo ne, ze se neda ze systemu vykuchat bez ztraty urcite funkcnosti, ze je v defaultnim nastaveni (spolu s defaultnim nastaveni nekterych vecech ve Windows) primo nebezpecny.
    Ten odpor k te zhuverilosti je ZASLOUZENY.
    C_O_P
    C_O_P --- ---
    IMOLOL je XMEDA, který převlékl sovětskou uniformu za tričko I LOVE M$?

    Jestli se někdo nikdy nespálil s OS Windows, buď lže, nebo je to Chuck Norris.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PES: akorát já ty kamna používám dost dlouho, vařím na nich a nikdy jsem se nespálil. Nesmíš se k tomu chovat jako dítě.
    PES
    PES --- ---
    IMOLOL: No tak se prostě musíš jako to nepoučitelné dítě spálit o ta kamna zase a znovu...
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    možná bych měl zmínit, že doma používám 15 let Operu, ale v práci už tak 4 roky Edge.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    PES: sorry ale tohle není žádnej argument. Možná jo, možná ne. Ale hodnotit browser negativně, protože "microsoft to určitě dokurví" je přesně ten backwards přístup k MS produktům, o kterým mluvím.
    PES
    PES --- ---
    IMOLOL: Na to nemusíš mít křišťálovou kouli, stačí se být schopen poučit z historie...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam