• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Neprojel jsem ramky komplet 4x, přes hodinu a půl musí stačit a 2x pass 0chyb.
    Zato mi W10 spustili teď nějaký search bar bing.
    Jako začínám si zase pohrávat s myšlenkou že zkusím znovu O&O ShutUp10++.
    Do doby než zase přijde nějakej spešl update Windows a můžu znova přenastavovat. Stejně jako u androidu. A to mě fakt nebaví.

    A nebo spíš že bych zkusil Tiny W10? Co jsem si četl, tak to vypadá jako že by to mohlo jít. Z cca22GB na 5,2GB, je to schopné běžet i na slabších strojích. Jen mám trochu obavy ohledně bezpečnosti, jestli to není až příliš vykostěné?
    Má s tím prosím někdo zkušenosti? Používá to někdo?
    Už nějakou dobu sem tam si okolo toho zkouším číst a pořád mi není jasné jestli tam fungují aktualizace, plně ten windows defender a i ten msshop, který občas použiju.

    Ale už jen dle té velikosti to ukazuje jak jsou Windows čím dál víc zbastlený.
    A jak jsem použil ten memtest tak mi na flashce udělal jakýsi rébus. Nemůžu odstranit jeden svazek a oddíly sloučit. Je tam vše šedé kromě nápovědy co nic nějak nenapoví. Jen klasické kecy k ničemu.
    Takže jdu zase hledat nějaký tool jak ten disk znovu přeformátovat abych tam mohl píchnout instalačku Windows.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DRAGON: jsem rád, že aimp ještě jede. Byl fakt super, ale už před nějakou dobou jsem na bázi playeru přešel na all VLC :).
    A všude :)
    #kecy
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PES: Jasně, protože teď teprve je to ta přelomová verze :D

    Akorát mám pocit, že stejný kecy kolujou kolem každý nový verze windows...

    Go linux, pokud ti tak moc vadí microsoft tyvole.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    LOPIK: Me to prijde analogicky k tomu, jestli nekdo chodi do dotovany firemni jedelny, nebo ven do restaurace.
    Co se tyce pripojovani spatnyho HW do site... to jsou plany reci, pokud nejde o nejakou hloupou banku, kterych u nas par je, kde je uplne vsechno zakazany, tak vsude mas nejaky externisty, ktery maj stejne svoje firemni zelezo.. davaj jim nejaky firemni NB, ktery uni budou pouzivat treba mesic v roce je ekonomicky, tak pekna blbost.

    Z pohledu zamestnavatele.. je proste logisticky nemozny, uspokojit kazdyho, takze se to bere s jednou z dvou zdroju.. ale branit nekomu, aby si prines neco s cim se mu pracuje dobre, je blbost a dokud jsem osvicenej zamestnatal, kterymu jde fakt o pohodu zamestnancu a ne jen nejaky kecy, do prezentaci do HR o prijemny pracovnim prostredi, tak pokud maj naklady s default HW, tak muzu stejny prachy dat zamestnanci na to, aby si koupil co chce a pripadne si to doplatil.

    Protoze mi to prijde pak, jako klasicka ceska, univerzalni vymluva v zaloze, neudelali jsme nejakou dulezitou vec, protoze mi blbnul notebook, v blbou chvili, protoze mam malej monitor, malo monitoru, pomalej procak, polochlipnou baterku, malo ram abych si spuspil dalsi virtual, protoze sedim na blbym miste proti slunicku, klimatizace mi fouka na nohy, protoze mi firma nedovoli si nainstalovat poradny grafickej editor, muj preferovanej OS, Apple zelezo etc. Vsechny tyhle veci, jsou vetsinou resitelny, pokud jde fakt o vykon a ne o tom narvat vsechny do nejakejch unverzalnich krabicek jako nejaky normalizovany opicaky..
    OTZ
    OTZ --- ---
    LACIF: zdarma a funkcne jedine v google chrome. integrace do windows je pres vsechny kecy a sliby cca v nedohlednu..
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    PES: kecy v kleci... instalujeme na citrixy a nic takoveho se nedeje... Mass nekde neco blbe nastaveny...
    PES
    PES --- ---
    IMOLOL: Jen blbý kecy...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MOPIK: A? Jsme tu davno rikali ze ten sber dat je i ve starych windows... A ze ty velkochytry kecy "ja zustanu na starych tam jsem v bezpeci" jsou katedralni blbost.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOFI: Prestan ze sebe delat blba. To ze jsi nahodou napsal (spis nalinkoval, nebyla to tvoje prace) neco jineho nez zbytek toho co sem pises je opravdu velky prispevek. Se svym aeronetem si bez na web aeronetu. Klidne si pribal ty dva sebou, muzete si cestou povidat o tom jak jsou Windows zle a jak s tim musite bojovat.
    Klidne si napis vlastni OS (pokud umis neco jineho nez cist propagandu kremlu) a prestan v tomhle foru hlasat ty sve kecy. Je to i pro tebe dost jednoduse napsano?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No preci ti cool a in pouzivaji pouze ty stare XP atd :) To mas modu stejne jako ty kecy ze Apple ma dobry vyrobky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    oka tak ti to vysvetlim...

    vymyzleny - baleni, tenmto normalne pouzitelny HW je v krabici cca 20*20*5 cm a jednoduse se to uchladi... nemas na stole zadne monstrum ktere treba znacky jako MSI rikaji MINI...

    Ale vidim ze ty ses jiz rozhodl... dobra chapu... tady to nema cenu. Tak jako vy nejste schopni uznat ze neco od APPLU muze byt dobre, tak se vas tu ani nebudu snazit presvedcit...

    A jak jsem jiz psal... Na stole mam PC s legalnimi windowsy a do MAC OS X bych dobrovolne asi nesel - protoze mi nevyhovovaly, ale ten HW maji dost dobry... - cena, vykon, vzhled...

    Pokud bude mit jeste nekdo blbe kecy tak to tu smazu a smirim se s tim ze ne jen applisti je stado hloupych ovci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam