• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MORPHLER: vyšla kniha o narativce? Super!
    koukám že jsem už dlouho neměla v ruce portálovský katalog...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NYIBELUNGER: doplnim jeste o neco z me knihovny:
    http://www.kosmas.cz/knihy/129750/systemicka-terapie-a-poradenstvi/
    http://www.kosmas.cz/knihy/148289/narativni-psychoterapie/
    K.Ludewig:Systemicka terapie (vyborne zpracovana teorie systemiky)
    H.Anderson: Konverzace, Jazyk a jajich možnosti
    ... a kdyby te neco zajimalo k praxi, delam systemicky vycvik...
    NYIBELUNGER
    NYIBELUNGER --- ---
    KATIA:

    ZUZKAOU:
    Díky
    KATIA
    KATIA --- ---
    NYIBELUNGER
    NYIBELUNGER --- ---
    Nazdar, dneska jsem se setkal s tzv. systemickým přístupem. Nevím co to je a internety jsou plné různě kvalitních zdrojů a není čás vyhodnocovat co je či není pravda, mohl by mě někdo stručně uvést (popřípadě nasměřovat na nějaký věrohodný zdroj)?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    chci se zeptat, jestli máte někdo osobní zkušenost s doc. PhDr. Janem Kožnarem, CSc., ráda bych si s ním napsala jeden vzdělávací seminář, ale aby to nebyly vyhozené peníze......
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    Prosím, nemá někdo Kratochvíla, Základy psychoterapie v elektronické podobě?
    (mám jen přes 40 str.)
    LITROP
    LITROP --- ---
    FONTAIN: no zni to zajimavě ta nabidka ale mi mame v raci vycviku stanovený supervizory a obavam se ze D.Masakova tam neni, ale diky za ohlasy
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    HC_: ja ho mam strasne rada...ted jsem pred dvema tydny s nim mluvila....bohuzel je zpomalenej po tej mrtvici....
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    LITROP: A propo kdyby jsi mel zajem o supervizi tak ja chodim k Duline Masakove...a porad pribirame do skupiny lidi, protoze my fut nemame co supervidovat. A ceny velmi lidove, tak kdyby jsi chtel....nebo nekdo jiny???? Bere si od nas neco kolem 350kc za hodku a to si jeste mezi sebe rozpocitame.....takze te vyjde treba tri hodiny supervize na 200kc.....vzudycky zalezi kolik lidi prijde....a to plati i pro ostatni, kdyby nekdo mel zajem.
    HC_
    HC_ --- ---
    FONTAIN: pro nej mam take slabost,)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    HC_: to je utopie......nafoukla ega maji prakticky vsichni....ikdyz...Ponešický....ten je naproto bajecnej...
    HC_
    HC_ --- ---
    LITROP: tak to je ruza jeste zlatej, ale burianek.. byla sem u nej na zkusebnim individualu, jako jestli tam budu chodit, chova se jak klasickej psychoanalytik.. nejenom ze ten jeho neuklizenej kutloch, ale hlavne jeho arogantni chovani me odradilo, klasicky teda vubec nemluvil, coz sem pricitala tomu, ze teda zrejme to dela jako "spravnej" psychoanalytik, kdyz sem se dostala v zivotopisu pro me do nejtezsi faze svyho zivota, tak mu zazvonil mobil se soukromym hovorem a on si ho vzal a zacal se vykecavat...no cejtila sem se hrozne, hrozne sem litovala, ze sem mu tam vubec neco rekla,. kdyz sem odchazela, vratily se mi moje nejprijemny priznaky a bylo mi hur nez kdyz sem tam prisla.. .pak sem se o nem bavila s mou kolegyni, ktera ho zazila jako kolegyne a ta o nem taky zrovna nadsene nemluvila.. ma nafoukly ego az hruza
    LITROP
    LITROP --- ---
    Co takle Burianka z Břehovky znate někdo budu k němu chodit na supervize tak co mam čekat
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    AIM_FREEMAN: demu rocniku...ve kterem jsi?
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    FONTAIN: No tak tohle jsem s Růžou zažil, ale asi ne s Tebou a dost mě to bavilo, to pátrání:) Ono to možná bude tím, že na to, co je duše není žádná jedna správná odpověď a tak odejít možná bylo to nejlepší, co mohl udělat;)
    Spíš mě mrzelo, že nás tam bylo asi 30 lidí, takže to bylo hodně rozmělněný.
    Je ale fakt, že jeho projev na Vánoční besídce s dramatickými pauzami za každým druhým slovem, by jednoho neovíněného Vánočním punčem mohla rozhodit, ale to naštěstí nebyl můj případ. .)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Černouška na vás, alespoň ze záhrobí, ten k tomu ještě posledních x let chlastal první ligu...

    (ehm ... zkouška z psychoanalýzy, kdy já měla PMS a on špatnou kocoviny byla opravdu nepříjemná. )
    EVAD
    EVAD --- ---
    FONTAIN: to je jeho oblubeny :)
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    dal nam cist Halika
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam