• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    KLEER
    KLEER --- ---
    ahojte, prosímvás máte někdo tip nebo dobrou zkušenost s psychologem v Brně, který má smlouvu s pojišťovnou (VZP)? moc díky:)) dost bych to potřebovala, ale nemůžu si dovolit dávat tolik peněz za jedno sezení..
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    kolegové, prosím, nebyli jste někdo v prosinci 2012 na workshopu Místo u ohně?
    Místo u ohně
    http://www.gestalt-praha.cz/kontakt/novinky/544-misto-u-ohn-o-kvalitach-a-dynamice-moci

    Moc bych ocenila jakékoli info nebo tip na materiály, články, cokoli.

    Díky :)
    HANY33
    HANY33 --- ---
    Obávám se...

    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: to by odpovídalo, protože mě učila, ale co jsem slyšel, tak už tam neučí :)

    Zápisky a materiály nějaké mám, ale to myslím nestojí moc za tu snahu, nic co by sis nedohledal na netu :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DARJEEL: asi ji bude znát spíš někdo z dřívějška

    Pedagogická činnost:

    2002 – 2007 externí učitel - Fakulta sociálních studií MU Brno,
    katedra psychologie. Vyučování předmětů v oblasti psychoonkologie,
    psychosomatiky, klinické psychologie a vedení sociálně-psychologického
    výcviku ve skupině

    2007 – 2011 asistent, odborný asistent - Fakulta sociálních studií MU
    Brno, katedra psychologie. Garance výuky klinické psychologie, garance
    výuky psychosomatického přístupu v medicíně

    Psychoterapeut Brno PhDr. Zuzana Spurná
    http://www.psycholog-spurna.cz/akademicka-oblast/
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: vskutku? Uka předmět, který učí...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NARVAH: no asi tam občas přednáší, jinak dělá u sv. anny
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: učí?!
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Má někdo prosím nějaké přednášky od PhDr. Zuzany Spurné, která učí v Brně na FSS?
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    DARJEEL: posta
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    DARJEEL: přes Ebsco by to mělo jít z muni přístupu.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    nemáte prosím přes databáze někdo přístup k tomuto?

    http://www.tandfonline.com/toc/rcbh20/12/1#.UahOo-Twkxh
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: ano, první část příspěvku k sympoziu byla za Narativ. Mel jsem dojem, že je třeba uvést na pravou míru, kdo byl zodpovědný za co. Dojem z té akce už jsem vyjadřoval za sebe osobně.

    Jinak včera jsem uploadoval některé z prezentací na web Psychoterapie, další by měly přijít po víkendu:
    http://psychoterapie.fss.muni.cz/prezentace-2013
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SHAMANICO: přišlo mi, že se vyjadřuješ za narativ.. nakonec prima, že ses tu vůbec vyjádřil.. škoda, že to přišlo až po těch airmanech a dalších watchdodzích, u kterých kritika spouští docela legrační mechanismy
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DARJEEL: mě nezajímá co si o mě myslíš, kolegové nejsme
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: napsal jsem "pro mě osobně". I jako organizátor jsem měl vlastní prožitky té akce, které mi přišly takové, jaké jsem napsal. A to neznamená, že tím to pro mě končí. Zpětnou vazbu jsme chtěli, protože každý mohl mít ty prožitky trochu jiné, jak ostatně dokazují i tvé příspěvky. A myslím, že to je fajn. Nepředpokládám, že se všem bude líbit všechno a cením(e) si i kritické zpětné vazby.
    Co se týká té argumentace, tak tady mám pocit, že už mě tvůj text někam trochu tlačí. Já se vyjadřoval k situaci konkrétního člověka, o kterém byla řeč, neobhajoval jsem ani tolik sympozium, jako spíš jeho pozici na něm.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: uspořádej vlastní konferenci, když seš tak chytrej... zatím tu od Tebe vidím jen prudu na druhý, nic moc výstup, pane kolego ,)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SHAMANICO: ještě k tomu, co jsi napsal: když bylo všechno fajn, tak moc nevím, proč jste po účastnících chtěli zpětnou vazbu? k tomu, abyste pak argumentovali: "málo času", "náhradník", "k obhajování"? já ti nevím, mi to přijde trocha divný.. trochu jako "fuck off" s negacemi
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    MORPHLER: podle mě, pokud něco opakuje stále dokola, tak mu můžu říct, že jsem si toho všiml a můžeme pak spolu hledat, co je za potřebou, to znovu vynášet na světlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam