• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
    rozbalit záhlaví
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SEBIEN: no, viděl, tenhle týpek z mzčr u mě kdysi bydlel.. děsnej pošuk to byl
    Mgr. et Mgr. et Mgr. Ivo Beneda
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    (rikas, ze jsi jeste nevidel, ze by si nekdo takhle psal tituly, to asi neznas Henryka Laholu. Mozna i diky nemu jsem shovivavejsi a mam trochu posunute hranice :-))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    NARVAH: tak jako, ja bych si to tak sama asi nenapsala, nemam tituly rada, jen rikam, ze to nema spatne a zpusob, jakym jsi to komentoval, zas neoslovil me... ale holt kazdej jsme haklivej na neco jinyho, mne treba vic vadi ten Comic Sans....
    (a priznam se, ze jinak jsem ty stranky a jeji nabidku nikterak nezkoumala a necetla, takze soudim skutecne jen takto povrchne)
    KATIA
    KATIA --- ---
    NARVAH: z toho důvodu používám pouze phd. za jménem. a ano, většina lidí nechápe, co to je za titul a běžně mě oslovují magistro, protože tak nějak otipli, že vš mám, ale ta podivná zkratka za jménem nic neříká. takže plně chápu ty, co mají phdr., že si to prostě uvádí i s phd za. stejně tak dost lidí uvádí mgr. et. mgr. pokud to mají. v jistých kruzích to prostě je smysluplná informace a ne nutně ego...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NARVAH: aha sem prehlid bo PhD tam ma taky.. :) v tom pripade souhlasim s tebou
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    dyk tam má phdr et mgr pokud dobře vidím
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    NARVAH: tak zase jeden je predu a jden vzadu, to mi prijde jeste vklidu. jasne ze je to egomasirka, ale na jejich strankach je to odpovidajici informace, kdyz uz ten titul ma.. neni to Mgr. PhDr.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    mně přijde sebienko dost idiotský flákat si titul vyšší a nižší vedle sebe s etkem, i když sou z jinýho oboru
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SEBIEN: tak pro tebe asi jo
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    NARVAH: tak s těma titulama, vzhledem k tomu, že jsou každej z jinýho oboru, tak je to v pořádku...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: jsi vždy tak vtipný?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: podvodná metoda supportovaná fondy eu
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    co je to DAP?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SANTAL: DAP kdysi podporoval i dr. orel, na pejdžích už však jeho saport pamflet nemaj.. jednu dobu s tímhle objížděli školy a děcka oklepávali na komplu barvy a oni z toho určovali atmosféru ve třídě.. myslím je to dobrej džob především
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    NARVAH: napohodu znamená hipíčka? Ty barvičky... bych pochopila kdyby nabízela soukromou MŠ.

    Cílem mé práce není diagnostikovat (aha, copak to znamená, že není klinický psycholog?) pročež z 5 odkazů ("úvodní stranu" nevememe v potaz) se 2 jmenují diagnostika něčeho, 3 patří do pedagogické/školní psychologie - ani jedno z toho není indicí, že je profík přes relaxace. Má zakoupený nějaký program do PC jménem Barvy života postavený na Lüscherovi a ten poskytuje klientům. Jaké má vzdělání (a kurzy) známo není.

    Její cena práce za hodinu je 400, pokud dělá pod Patrimoniem 600, nojo, nekoupila bych relaxace tam ani tam...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: to je moc dobře, blahopřeji ti
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: já je dlouho nemám.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: každej má svý problémy.. ale už se to vleče hrozně dlouho
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: ty mas problémy ;-)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: hele a není psychiatra archaismus? co psychiatryně či psychiatrička?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam