• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Navíc udaná příležitost a instituce je těžce konzervativní, šaty to byly hodně formální... Já bych bez punčoch nešla. Pracovně se občas musím řídit diplomatickým protokolem a beru to tak, že stejně jako chapi nemají moc volbu a sako prostě mít musej, tak holt my zas máme ty punčochy. Bez ohledu na panující teplotu. Furt si myslím, že jsme na tom líp.:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MYJKA: ok, az priste pujdu do banky tak to zkouknu.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    BLOWUP: Stezejny bych brala to pred par lety.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MOODYCAT: Ja teda nevim jestli se to nejak vyviji a co rikaji svetovi styliste nesleduju, ale mam zafixovany ze k letnim satum se puncochy vetsinou nenosej, a k business/ konzervativnimu looku zase i v lete ano. Mimo jiny mi to bylo potvrzeno tim, ze kdyz se mi pred par lety dostala do ruky bichle kterou vypracoval Jeroen van Rooijen pro novej corporate styl banky UBS - my jim tehdy podle ni predelavali filialky - tak tam byla i kapitola dresscode pro zamestnance a puncochy byl bez ohledu na rocni dobu nebo panujici teploty predpis.

    Tehdy se ten dresscode postaral o povicero clanku v novinach, koho to zajima do detailu, tady jeden nemeckej link, jiste se najdou i v jinych jazycich:
    Der neue UBS-Dresscode sorgt für Schlagzeilen: Knoblauch, Fusskettchen und Kurzarmhemden verboten - NZZ
    http://www.nzz.ch/knoblauch-fusskettchen-und-kurzarmhemden-verboten-1.8695335
    JONY
    JONY --- ---
    odkazovaný příspěvek již není v databázi

    Inu Nyx.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GENEVIEVE: silonky určitě patří ke konzervativnímu oblečení.na teologickou fakulut bych bral ty tělové nebo černé

    MOODYCAT: imho silonky k šatům nenosi jen ženy z bývalého SSSR :)
    1KA
    1KA --- ---
    GRANTORINO: já ti nějak nevím, nejsou na Tebe moc krátký?
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    LIMETA: Já seženu vždycky v Mangu ( měřím 174, dlouhý nohy) a největší slast jsou černé džíny pořízené na podzim ve výprodejích, které se mi krabatí u kotníků (!!!!) kolik je tam látky navíc. Většina kalhot, co si zkusím, mi končí těsně nad nebo u kotníků, ale Mango je jistota ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LIMETA: Oboje je v Palladiu jestli jsi prazska :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LIMETA: Topshop ma tall sekci a sedi mi nektery dziny od Manga.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Fakt je to moc hezký! A ta šňůrka uprostřed prostě zaslouží ustřihnout tak jako tak, tomu saku to bude slušet víc, a nejen jemu, alébrž i tobě a mamince :)!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně se to zavazování zrovna líbí.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MEANDER: perfektní, děkuju moc :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GENEVIEVE: To všechno tohle oblečení splňuje a navíc ti to moc sluší.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak mě u toho oblečení jde v zásadě o to, jestli tím neurazím :-) co potřebuju od svého oblečení na tyhle konkrétní přijímačky, kde jej vidím jako zásadnější, než na ostatní přijímačky, je, aby neurazilo, nevynikalo, abych byla elegantní, ale ne vyzývavá, působila dostatečně akademicky a žensky, ale zároveň to nestavěla na odiv, jestli mi rozumíte :-)
    JONY
    JONY --- ---
    MYJKA: zcela laicky si myslím, že provázek bude u saka vždy pekelný
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MYJKA: Svetřík ne! Svetřík se hodí na výlet.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JONY: Tak ono keby to sako bolo k vypasovanym riflim a pod tim uple triko nebo nejaka hezka halenka, vypadalo by to s tim provazkem uplne jinak.
    JONY
    JONY --- ---
    GENEVIEVE: spíš by ti měla děkovat
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GENEVIEVE: A nemas spis nejaky hezky svetrik? At nevypadas jako pani ucitelka z katolicky skoly? Aj ked to ma asi byt zamer. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam