• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    uces doresim jindy, dneska jen vyfocena nova sukne
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To jsem si mohl myslet, že jak tu mám 40 nových, tak se plká o účesech.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    tv barrandov na vás všechny!!

    Nad ránem jsem nemohla jaksi spát, pustila jsem tedy tv, projela kanály a s upadlou bradou jsem na tom barrandově shlídla pořad Ostříháno.
    Ta hrůza nejde nijak opsat, to je nutné vidět :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zbytecne tu plytvam energii, cus
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: ty pořád nechceš pochopit, že na světě existují stovky a tisíce jiných dobrých kadeřnictví, nejen tebou vybrané tři místa.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Já si teda hlavně nemyslim, že aby měl člověk dobrej střih, musí nutně ke Kenzovi.. já našla výbornou kadeřnici v Holešovicích, ta pani vypadá jak moje máma a ostřihala mě skvěle jak nikdo a to mám vlasy hodně krátký, na kterých je každý špatný střihnutí vidět (a nestojí mě to půl výplaty). Jo a mám srdcovitě kulatej obličej a krátký jsou určitě lepší, než když jsem je měla rovně splývající kolem obličeje. Ale jestliže Madietta střih měnit nechce, tak nemá smysl jí přemlouvat co půl roku..
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    SOFIJKA: omlouvám se za velikost, nahrávala jsem poprvé z mobilu a úplně jsem to nevychytala.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: je to dobrá rada, bejt ženská už tam běžím, ale stejně dostaneš mínus :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: co řešíš, stejně dostaneš mínus
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NEI: tenhle strih miluju... mela jsem ho lonskou zimu:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: A JAK TEDA POZNÁŠ, ŽE MADIETTA TO MÁ BLBĚ OSTŘÍHANÝ?

    Když na tvůj dokonalý střih (na který šetříš půlroku jinak se pižláš sama), na fotce absolutně nejde rozlišit.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GRANTORINO: "tady mam fotku ne moc kvalitni sorry, tesne po ostrihani od Kenza teda"
    [ GRANTORINO @ VLASY ve vsech podobach - rady tipy triky ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: nechtěla jsem být hnusná, ale našla jsem si fotku toho tvýho superstřihu a teda krásný mi to nepřijde.
    Navíc těžko poznáš z mrňavý neostrý statický fotky, jak dobrý nebo špatný ten sestřih je.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Taky co chceš fotit na (v mém případě) "nudném" účesu sestříhaných dlouhých vlasů :) to vynikne hlavně v pohybu :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: to doroste zase do krásy.
    Manžela zrovna zprasila venkovská kadeřnice tak, že nejdřív počká měsíc dva, aby bylo v čem rovnat :/.

    NIGHTFURY: ale každá, která se tím taky chlubí, je má :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Kenzo umí i účesy bez pruhů a ofiny ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ještě netuší, jak jsem zatvrzelá. :P
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: já to obvykle nosívám o notný kus delší, viz MADIETTA. Leč když jsem byla předposledně u kadeřnice, nebyla tam ta moje obvyklá a její náhradnice mi tento superjednoduchý střih dokázala zprasit takovými zuby, že jsem pak musela jít znovu k té svojí a na to, aby mi to srovnala, padlo skoro 15 cm. :/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: jo, Kenzí ofinu a barevné pruhy na každou nyxačku!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: nechci, aby mi něco vymýšlel profík. Chci krátké mikádo. Je to tak těžké pochopit? Nebo to mám napsat velkými písmeny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam