• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    OXIS
    OXIS --- ---
    MOODYCAT: mně přijde boží, překvapenej sám ze sebe :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAFROST: Zapracovala bych na vyrazu obliceje :D.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    dnesni monterky

    EDERA
    EDERA --- ---
    GIO: Sukně je náááádherná! Kdes ji ulovila?
    GIO
    GIO --- ---
    a v sobotu takhle, plus chvilemi kozena bunda k tomu..
    GIO
    GIO --- ---
    uces doresim jindy, dneska jen vyfocena nova sukne
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To jsem si mohl myslet, že jak tu mám 40 nových, tak se plká o účesech.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    tv barrandov na vás všechny!!

    Nad ránem jsem nemohla jaksi spát, pustila jsem tedy tv, projela kanály a s upadlou bradou jsem na tom barrandově shlídla pořad Ostříháno.
    Ta hrůza nejde nijak opsat, to je nutné vidět :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zbytecne tu plytvam energii, cus
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: ty pořád nechceš pochopit, že na světě existují stovky a tisíce jiných dobrých kadeřnictví, nejen tebou vybrané tři místa.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Já si teda hlavně nemyslim, že aby měl člověk dobrej střih, musí nutně ke Kenzovi.. já našla výbornou kadeřnici v Holešovicích, ta pani vypadá jak moje máma a ostřihala mě skvěle jak nikdo a to mám vlasy hodně krátký, na kterých je každý špatný střihnutí vidět (a nestojí mě to půl výplaty). Jo a mám srdcovitě kulatej obličej a krátký jsou určitě lepší, než když jsem je měla rovně splývající kolem obličeje. Ale jestliže Madietta střih měnit nechce, tak nemá smysl jí přemlouvat co půl roku..
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    SOFIJKA: omlouvám se za velikost, nahrávala jsem poprvé z mobilu a úplně jsem to nevychytala.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: je to dobrá rada, bejt ženská už tam běžím, ale stejně dostaneš mínus :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: co řešíš, stejně dostaneš mínus
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NEI: tenhle strih miluju... mela jsem ho lonskou zimu:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: A JAK TEDA POZNÁŠ, ŽE MADIETTA TO MÁ BLBĚ OSTŘÍHANÝ?

    Když na tvůj dokonalý střih (na který šetříš půlroku jinak se pižláš sama), na fotce absolutně nejde rozlišit.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GRANTORINO: "tady mam fotku ne moc kvalitni sorry, tesne po ostrihani od Kenza teda"
    [ GRANTORINO @ VLASY ve vsech podobach - rady tipy triky ]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: nechtěla jsem být hnusná, ale našla jsem si fotku toho tvýho superstřihu a teda krásný mi to nepřijde.
    Navíc těžko poznáš z mrňavý neostrý statický fotky, jak dobrý nebo špatný ten sestřih je.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Taky co chceš fotit na (v mém případě) "nudném" účesu sestříhaných dlouhých vlasů :) to vynikne hlavně v pohybu :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: to doroste zase do krásy.
    Manžela zrovna zprasila venkovská kadeřnice tak, že nejdřív počká měsíc dva, aby bylo v čem rovnat :/.

    NIGHTFURY: ale každá, která se tím taky chlubí, je má :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Kenzo umí i účesy bez pruhů a ofiny ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam