• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: A na plovárnu taky ne, viď? Myslím, že není třeba zmiňovat, že určité příležitosti si žádají příhodné ošacení.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAKE_UP: Ale jen do officu. Třeba na výlet nebo na víkendovou procházku či fesťák si to neumím moc představit.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MART1NKA: Já bych byl rád, aby to byla ta office elegancia.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    1KA:
    KOTENCE: Už neexistuje nič ako mainstream v obliekaní. Keď som bola v puberte, šlo sa obliekať podľa toho, čo mali v obchodoch (ten samý štýl v každom), alebo sa snažiť sa samodomo oblišovať. Teraz frčí toľko vecí naraz, že sa to už nedá rozlíšiť. Na internete človek nájde úplne všetko.
    -hippie/boho
    -retro
    -minimalismus
    -comeback deväťdesiatok
    -športové oblečenie
    -falošný luxus fejkov LV, MK či Guess
    -office elegancia
    Čo z toho je mainstream? Všetko? Nič?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    1KA: Já bych zrovna řekla, že tohle je dneska hodně moderní.
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    ACIDQA: za mě dobrý!+ + pěkná lýtka
    1KA
    1KA --- ---
    ACIDQA: máš to dobrý holt ne každej je schopnej se v dnešní době oblékat jinak než podle diktátu mainstreamu :-)*
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    IOM_NUKSO: To je tvuj nazor, ja ho nesdilim :).
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    MOODYCAT: no tak to bych sem asi mela hodit nekdy foto, tohle je nic a neni na tom nic retardovanyho, je to hezke a urcite lepsi nez raketove dospela nuda.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MEDVED007: tyhle barevny typologie.... achjo... zkus si nekdy vzit do ruky nejakou knihu o vytvarnym umeni a uvidis, ze kombinovat se da skoro vsechno, jen vybrat spravne odstiny
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ACIDQA: tak barvy na téhle fotce fakt vidět nejsou.....vůbec....ale i tak mi to přijde barevně dost divoké :-) osobní názor
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEDVED007: šaty jsou tmavě modré s bílými puntíky, boty jsou červené
    zelená mi koresponduje s tetováním ,)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ACIDQA: moc k tomu nechápu doplňky - boty....k černobílým šatům hnědé/červené (není to moc vidět) ač typově jsou fajn a zelená mašle ? za mě je hnědá/zelená spojená s nějakými přírodními barvami ala žlutá , ne s černobílou
    ovšem šaty jsou moc pěkné !
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KETHAMINA: teréňáckej batoh. Nebo igelitku.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ACIDQA: celenka s masli mi pripada navic..saty moc pekny, slusi ti, priste usmev ;)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ACIDQA: a k tomu nosíš kabosku nebo nějaký batoh?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: Tak dík za vysvětlení ,)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACIDQA: Dala jsem minus, tak za sebe aspon vysvetlim - pro me je tohle priserny. Pekna zenska, ale outfit ve stylu prerostla retardovana panenka.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    je tam všechno: čelenka, brejle, bordel...

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SOFIJKA: naopak .. fotka dobrá, sukně super, boty mají parádní barvu .. házej dál :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam