• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    CHORCHE: tohle se predne ridi tim, kde clovek je. Kdyz jsem na obchodni schuzce, tak mam kravatu utazenou, kdyz s temi samymi lidmi pujdu na veceri, muzu si kravatu povolit. kdyz se po veceri pujde na pivo, muzu ji sundat.
    Ziju v Londyne a ten trend vnimam docela vyznamne, ze se od utazene kravaty vic a vic ustupuje.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BARRACUS: eh? todle by me nenapadlo - bud tu kravatu mam poradne a nebo si ji sundam, jinak jsem, jak tu rikate, nejakej uricenej capek z realitky, nebo prodavac u AAAauto, co si neumi upravit ani kravatu

    MOODYCAT: dobry, ja se vetsinou na lidi pri jednani nevrham a ani to nechci evokovat - v jiste rovine bych to oznacil za neprofesionalni

    zajimave nazory a vyjimky k pravidlum a co teprv pasek? budu se tedy oblikat podle pohlavi protejsku, nektere vase myslenkove pochody mi do dnes unikaly :D

    EDERA: super, nekdy sem rad naprosto nezajimavej
    EDERA
    EDERA --- ---
    CHORCHE: Ne, lážoplážo košili čidlo nezaznamená.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Ono zas kdyz si sunda sako a vyhrne rukavy, tak to proste jasne evokuje "sundal jsem si sako a vyhrnul jsem si rukavy a ted se na tebe vrhnu".
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    LYRA: utazenej uzel na kravate je tak trochu prezitek, ne?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EDERA: sem to nikdy nezkoumal, mel sem za to, ze sako dela vetsi trik - lip to naformuje ramena, dorovna to podle me lip i tu precnivajici kosili z kalhot atp. (imho je v tom nejeden chlap jistejsi a kdyz mas trosku bricho, schova i to) - resp. ja mam sako rad - jen se nerad potim a rdousim v kravate a pak to speje k tem trikum s rukavy atd.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: zkoušel jsem to a bylo mi to nepohodlný ... A jak se v něčem necejtim, tak mi to přijde úplně blbý v tom chodit ...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Moje cidla se tvari tak, ze k dzinum maji nejradeji dlouhorukavni kosili s ohrnutym rukavem a zastrcenou :). Jednobarevnou i s ruznymi vzory. A pekny pasek do kalhot :).
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Není důvod, proč by i programátor nemohl mít vyhrnuté rukávy (zkus to, fakt to na ženský funguje:-).

    CHORCHE: Viz výše - na sako se vybodni, holky choď balit v košili s ohrnutýma rukávama.:-) Je to taková univerzální rada.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MOODYCAT: kdyz uz tedy kratky rukav bez saka, tak to uz beru radsi klidne i lazoplazo kosili, co si necpu ani do kalhot - lec to sme smichali uz zas x dalsich veci
    - na to se pak vase cidla tvari jak? dziny a primerena kosile, s nejakym potiskem? nuda nic? :) hodinky samozrejme nenosim cca 15let, nejsem moc na tydle zbytecnosti
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CHORCHE: Dyt jo, ja taky nemluvila na tebe :).
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    nicmenne, vcera sem prisel na to, ze ma pravdu Tapina, mel bych se na todle vykaslat a i Edera - na blbce nezapusobim (na zenska cidla jsem pusobit nechtel, beztak tam nebyla)

    - na schuzce U Bulhara me cekal nekdo jinej, dvere otevrel typek, co se predstavil jako Tlumocnik, na chodbe byla jiste klima, jen v rezimu topit, malem jsem se roztek behem 15min cekani (to jen pro ty chytre komenty, jak mam mit kancl s klimou), a pak prislo neco mezi kolotocarem a kovbojem (venku escalade) - fakt takova kosile, jeany a bylo vymalovano - borec ze Zlina se neobtezoval ani predstavit (coz mi vadi vic nez hadry) - schuzka 7minut absolutne o nicem, vypracujte neco na 1-100 stran, ffs - na todle jsme si domlouvali termin 3tydny... byl to zlej sen :D

    nicmenne, potkal jsem pred tim nejakou slecnu a ta se na me po pozdravu usmala jak slunicko... takze budu chodit v obleku spis jen balit holky - diky za nazory a sondu o vasich cidlech (beztak vetsi problem nez rukav je kravata, ve smyslu meho prehrivani)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MOODYCAT: to asi ani zkouset nebudu, ohrnovat rukav pod sakem (ja mluvil jen o rukavech se sakem, celou dobu)
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: tak to bude vono ... já jsem programátor ... u toho je cokoliv víc než prestiže, vytahaný triko a džíny vítězství :-D

    nicméně očividně zbytečná debata ... jedna skupina druhou očividně nemá šanci přesvědčit :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOODYCAT: Jsem téhož názoru. Když už je to příležitost, která snese košili bez saka, tak ve vedru snese i vyhrnutý rukáv. A jak už tu zaznělo - na vyhrnutý rukávy u košile je v ženským mozku nějaký čidlo, který odpojí veškeré zábrany.:-) Jednobarevná jakoby obleková košile s krátkým rukávem mi přijde vhodná tak pro realitního makléře nebo pojišťováka (a i ten teda víc uspěje, když si vezme klasickou s vyhrnutýma rukávama - viz "čidlo v mozku":-).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JIMX: Kdyz ona ta kosile s kratkym vypada vzdycky blbe, fakt vzdycky. Mnohem lepsi je trochu si ohrnout dlouhe rukavy. Pak uz staci doplnit jen peknyma hodinkama a zenskym padaj kalhotky uplne samy :).
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: do divadla na muzikál v klidu jdu v oblekových kalhotech a košili s krátkým rukávem ... pokud je horko ... přijde mi to naprosto OK ... pokud není horko, tak košile s dlouhým, sako a bez kravaty ... na operu samozřejmě košile s dlouhým, sako a kravatu :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MOODYCAT: Nám radili, že si je chlapi nemají kupovat, aby odpadlo to pokušení si ji obléknout.:-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EDERA: Ja hlavne nechapu, ze se a la oblekove kosile (nemyslim volnocasove kosile) s kratkym rukavem porad prodavaji, kdyby proste neexistovaly, bylo by jednou pro vzdy vyreseno.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kurva to jsou kvanta textu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam