• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    Paráda, díky za rady .. legíny se sukní jsou můj objev letošního roku - těch několik chladných rán mě vyškolilo (tak díky za potvrzení) .. už se na to těším :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Plus dobrý vysoký kozačky a dlouhej vlněnej kabát. A zima nemá šanci.
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEEAK: Kolegyne, co chodi dost sportovne, nosi pod sukne v zime hlavne leginy, ja do mrazu kupuju spis puncochace, daji se koupit s primesi vlny, anebo proste jdi po vysoke gramazi, mam treba z Calzedonie jedny 200 den, byly drazsi, ale po trech letech vypadaji porad jako nove. Nekomu slusi natahnout pres puncochace nadkolenky, nekdo pouziva takove ty navleky na nohy. Plus ja tedy nedam dopustit na pashminu (uz jsem to slovo naucila i sveho sefa!;), prima jsou i takove ty "tunely" - sice to tedy neni zalezitost tykajici se sukne, ale da se to v pripade nouze pouzit vselijak;)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    TEEAK: Ve sportovním stylu a k balónovkám od Akari si imho klidně můžeš vzít i legíny, bude to mega pohodlný. :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    loni tu proběhla debata "sukně celoročně" a "proč je to lepší než kalhoty i v zimě" .. uvážila jsem "pro a proti" a letos se chci hecnout a vyzkoušet to (neb mě kalhoty začaly hrozně štvát - nic mi nesedí a všechno mě hrozně omezuje v pohybu) a v neposlední řadě bylo léto "jen tak v šatech" hrozně super :) .. máte nějaké tipy na doplňkové oblečení, co si pořídit, abych nezmrzla a s čím to kombinovat (styl ideálně sportovní) .. momentálně vlastním několik Akari balónovek (Supercomfy) a pár pouzdrovek (jakože na zkoušky a na formální příležitosti - se sakem) .. zatím kombinuju s racerback trikama, rukávama s vestou, či svetrama na tělo .. otázka poslední: až bude mrznout - co doporučujete za punčocháče (občas se mi poštěstí být celý den venku - ať je jak je) .. klíďo do zpráv :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Chtěl jsem vám vyfotit svůj dnešní vohoz, ale zadělal jsem si košili od rajský, tak máte smůlu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    STEPNI_VLK: NAVARA: povida duchodce duchodci... Hele poslyste Pane taky Vam pripada? ... Jojo, no vidite to, mate uplne pravdu... akorat by mely mit odlisnou barvu...
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Ohoz na dnešní svatbu - aspoň se ten dnešní podzimní den trochu rozjasnil..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STEPNI_VLK: ještě by měly mít odlišnou barvu :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tím střihem mi evokují oblečení pro šaška. Jen ty rolničky na tom chybí..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Saty dostaly minusiky, ale stejnak si je beru na vecurek!

    ASAFA
    ASAFA --- ---
    POZITRON: furt lepší než kozy?
    to né:)
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: a přesně tahle reakce je jedna z těch, proč jsem se na psaní toho příspěvku měl vykašlat ... očividně tu někdo má potřebu flejmovat a do toho se zatáhnout nenechám :-D
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Hele, a neříkala Ti to náhodou manželka už dávno?:-) Anebo o tom taktně mlčela, domnívajíc se, že to stejně nemá smysl?
    JIMX
    JIMX --- ---
    chtěl jsem vám napsat, že díky vám a následné diskuzi s manželkou jsem prozřel a rozhodl se koupit si nové košile s dlouhým rukávem, které budu nosit bez saka ... ale jelikož se tu chováte jak banda uhádanejch slepic, tak na vás kašlu a nic vám neřeknu :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TEEAK: to pochází odsud - [ EDERA @ vohoz na dnesek ]

    ale vtipný to je tak jako tak
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BARRACUS: pravděpodobně ne .. a taky špatně chápu věci .. protože mi stále nedochází, proč chceš takovou pitomost, jako ohrnovat si košili pod sako, byť i jen zkoušet :D
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    takovej flejm jsem prošvihla? a já chci taky tu hrůzu spatřit!
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    TEEAK: Nechci bejt neprijemnej, ale umis cist?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BARRACUS: tobě fakt ještě nedošlo, že ohrnovat si rukávy, když máš na sobě zároveň sako je pitomost? .. to je asi jako si ohrnovat rukávy pod mikinou/svetrem .. když je vedro, tak se sako sundavá (pokud příležitost dovolí - ženský si taky nesundávají punčocháče a neshazujou lodičky - protože je to nepohodlný) a když se uvolní dress code natolik, že se vyhrnou rukávy, už fakt není místo na to, si to sako dávat zpátky na sebe :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam