• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SABATHSASULE: pěknej výstřih:)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Dresscode nemame, mam rada tyhle saty uz asi 5. rokem. Doplňky nemam rada nosim max hodinky a nausnice na krku mi vadi vsechno, tak je to takove holé.

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ACKO: Ty seš taky doktorka?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    No, za sebe (jako pacose v rezimu "lezak" na JIP) muzu rict, ze to bylo vitane zpestreni nudneho dne, pozorovat, ktera je "odvaznejsi" a ktera je spis "konzerva" :) Nikdy jsem si ale nedovolil to komentovat.
    ACKO
    ACKO --- ---
    EDERA: Višco, když se někdo nudí, tak okomentuje kdeco...vlasy, nohy, prsa, zadek. A furt dokola.....já se opravdu divim, že to nějaká řeší, mě to teda nikdy nenapadlo věnovat tomu pozornost.
    ACKO
    ACKO --- ---
    TAPINA: však co by tomu taky tvoji pacienti řekli, že? Ještě by té nějakej pokousal.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ACKO: A ležící pacoši, co zrovna nemají smrt na jazyku, to okomentujou zcela spolehlivě. Velmi pravděpodobně ještě v přítomnosti mladé paní doktorky.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    BLONDYNKA: Takový nosím já a můžu potvrdit, neprosvítá. ;)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    To je zas brblani, i barevny moc neprosvitaj, pokud nechodite porad ohnuty a nevystrkujete na vsechny zadek. Nejak neresim, jestli mam na sobe cerveny krajkovy nebo modry s puntikama, protoze jsem v tom bilym zcela z jineho duvodu, a to venovat se pacientum. A vezmu si jakykoliv, ve kterych se citim dobre.
    SARGO
    SARGO --- ---
    GEISHA: Však jo. Ale zase bychom ji mohli utěšovat, že aspoň nemusí přemýšlet, jestli jí to neprosvítá :-D
    Ale touha po flame je tu očividně značná. :-))
    BOS
    BOS --- ---
    BLONDYNKA: spíš blondýna nepochopila sarkasmus.

    LORAIN: jsem vona :-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně prosím pod pracovníma kalhotama nic neprosvítá, kdyby to někoho zajímalo. Ale nefasuju je, kupuju si za svý a vybírám si. A stejně nosím tělový prádlo, protože proč jako ne?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: No, já pod oblečení běžně nosím ty postované Bosou (em)? A naprosto mi vyhovují, takže bych to taky neměla jako téma k řešení. Jen ty, co jsi sem postovala ty, bych civilně pod cokoli prosvítajícího prostě nenosila. Byť jsou fakt pěkné.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: Prádlo krásný, o tom žádná! Ale fakt bys to nosila pod průhledný doktorský kalhoty?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ACKO: jo pockej, ty si holka (proc jsem automaticky myslela podle nicku, ze chlap) .. no tak to te ubezpecuju, ze chlapi tohle resej (mi bylo divny, ze by ses na to jako chlap ptal :D)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ACKO: pokud by na to prisla rec, tak nepochybuju, ze to v prislusnym klubu resit bude, proc taky ne
    moody tady samovolne neotevrela nesouvisejici tema, "jeee, mne prosvitaj v praci kalhotky, to je ale trageeedie" .. proste to vyplynulo
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    A pak jsou treba zaslouzily sestry, ktery nejaky kalhotky neresi, vezmou si ty kratky uniformosaty a sednou si jak prumernej chlap v metru, ze jim je videt pomalu az do krku...Tak co zase nejaky ty vohozy? :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BOS: Za chlapa říkám, že bych pěknej zadek střihnul i v takovejch gatích. Problem solved.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ACKO: ne, ale dost možná to vyřvává před kamarádama, nebo to řeší s ostatními kolegy :- D
    ACKO
    ACKO --- ---
    ENTENTYKY: Mysliš tedy, že nějaký kolega Moody píše na net, že tam maj novou mladou doktorku, který prosvitaj kalhotky?;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam