• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak co takhle? Bez šály a se zeleným svetrem místo černého? ... kalhoty jsem si zatím nový pořídit nestihl :-)

    ELLA
    ELLA --- ---
    vohoz na mejdan v devátém mesíci,)))

    JIMX
    JIMX --- ---
    GRANTORINO: pásek mám, délka je imho akorát ... :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JIMX: podle me to nemusi byt vytahana kolena, ale me to delaji kalhoty, kdyz mi jsou velke a padají ... me to spravi pasek, mozna to spravi pásek... nebo moc dlouhe nohavice, tak zalozit.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MEESHA: šmarjá, otevřený patra obchodních domů, kde se volně přechází mezi značkama a sekcema, obchody se sportovním/streetovým oblečením, "designový" hadry... prostě jsem myslela cokoli, co není "Zara Women" nebo "Gant Men".
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    NANTHEI: a kterej obchod je vicemene unisex? Co tim proboha myslis? :))))
    AIJA
    AIJA --- ---
    EDERA:
    Kupovala jsem teď před Vánocema károvanou tmavě zelenou šálu /linky byly červené, bílé a černé/ z jedné strany a z druhé byly jemný kostičky...slonová kost a sem tam červená, zelená a černá. Měla jsem obyvy, že se nebude líbit, ale prošlo mi to:-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SITH: Buď. Ale já jsem spíš myslel tenký svetr Tommy Hilfiger nebo případně Gant, obepnutý přes dmoucího se milana a trojky kozy, světlé, případně "přirozeně" oprané džíny a boty do špičky.
    SITH
    SITH --- ---
    JAKE_UP: silné obroučky, vousy a airPad v ruce, takhle to myslíš?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Když jsme u těch šál, tak já absolutně bleju ze šály ke svetru, košili nebo i saku. Bez kabátu. Takové te tenké. Ideálně samozřejmě uvnitř místnosti.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    EDERA:
    LUCIASHECK: no jistě, jenže já tím samozřejmě nemyslela, že bude nosit růžový bambulky nebo že půjde cíleně do Camaieu. ale když půjde do víceméně unisex obchodu, takovou šálu mu přinesete (či jak píše Edera - když to má být dárek) nebo ji vezme z vaší části šatníku, vysvětlete mi, jak se pozná, že je dámská?
    jen na to narážím - to rozdělování na svět pro holky a pro kluky u věcí, kde to vůbec "není potřeba" :)

    ale uznávám, u mě chlap vypadá víc jako "buzerant" ve společensky zcela přijímaný fialkový košili a lesklým saku než v sukni nebo výrazně zbarvený šále :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NANTHEI: já hlavně mám pocit, že když ženská nosí pánský věci, je to "roztomilé," zatímco když chlap nosí dámské věci, je to "buzerant" :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EDERA: to chápu, ale potřebuji ten rozdíl pojmenovat, abych ho viděla taky.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JIMX: Radši černé/šedé kalhoty a barevný svetr ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    NANTHEI: Protože tam prostě narozdíl od Tebe ten rozdíl vidí a něco takového by na sebe nikdy nevzal.:-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    SABATHSASULE: svetr jsem zkoušel i jinak barevnej, ale právě už mi přišlo, že těch barev mám moc (hnedý boty, modrý kalhoty, černej kabát ... a teď ještě jinak barevnej svetr?) ... zavazadlo jsi trafila přesně, klasická notebooková taška :-)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    EDERA: u mě bude problém s tím, že nerozlišuju pánské a dámské šály. v čem má být rozdíl? proč si muž nemůže vybrat okrovou, zelenou nebo kostkovanou šálu z dámské kolekce? :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    NANTHEI: Dámskejch šál jsou všude mraky. Mám problém, abych neodešla pokaždé s novou, jakmile vlezu někde do obchodu. S pánskejma je to o dost slabší.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    EDERA: nejdrazsi hedvabi-kasmir jsem kupovala do 2k urcite, ostatni byvaji levnejsi (a to i vyrazne, pokud si to dobre pamatuju)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam