• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NIGHTFURY: na vestě bez saka není nic špatného .. jen to chce vestu, která nemá záda z materiálu hodícího se pod sako - typicky lesklé cosi, co má zamezit přehřívání pod sakem .. když je vesta z jednoho materiálu (tedy přední díl i záda) - je pod sako "nehodící se" a má se nosit bez něj .. to naučí barlife :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VAJCE: ach! fešáček!
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    SOLEI: http://www.parfemy.cz/photos/p/v/DG/dolce-gabbana-the-one-for-men.jpg
    tudle nosim nejcasteji posledni dobou :D

    ALINEARTODE: no aspon jeden z nas ma charisma :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ALINEARTODE: ale nemusí a to se ceni ;-)
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    VAJCE: klidně bys mohl mít pytel na hlavě, když máš takovýho čuníčka
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    VAJCE:
    Moc rada bych věděla čím vonis. Líbil by se mi k tobě. Bois 1920 Extreme
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    AIJA:
    Už vím. Jégrovky...:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAFROST:
    Ty kalhoty jsou děsný.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SOLEI: no, což je něco, s čim už nesouhlasim :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    JAFROST: jo to chapu , většina lidí nosí co se jim líbí já jen vyjádřila názor, že ty kalhoty a vesta k sobě neladi a navíc jsou ty kalhoty neslusive
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SOLEI: no já jsem úzkej celej, navíc teda mě tyhle "legínoidní" kalhoty vyhovujou, necejtim se jako bych měl na nohách trubky... jasně, nemusí se to líbit každýmu, to je v pohodě a já jsem s tím taky v pohodě. Jinak k takovýhle vestě... nemám rád konvence, resp. nejsem nějakej maník, že bych se jima řídil a mám rád, když k sobě oblečení prostě ladí jako celek. Což tohle splňuje bez ohledu na to, jestli by bylo vhodnější k tomu mít něco jiného.
    KOUDY: díky za tip
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MOODYCAT: zkuste https://www.facebook.com/primoemporiocz/?fref=ts ..sou na harfe a kalhoty maj skvely...Vlastni to kamos tak kdyztak muzu zkusit vyjednat nejakou slevu za vetsi nakup nebo tak neco :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MOODYCAT: chapu a co Takhle nechat ušít? Něco takového musí sluset snad každému chapovi.https://cz.pinterest.com/pin/384283780679392477/
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SOLEI: Jasny no, ono v CR je kriticky nedostatek dostatecne dlouhych kalhot italskeho uzsiho strihu bohuzel :-/. A taky je fakt, ze tyhle kalhoty vypadaji na fotce jako leginky, ale ve skutecnosti to tak uplne nepusobi :).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MOODYCAT: no jo ale ty pavouci nožky a rysujici se kolinka jsou divné, při troše hledání vby určité šlo najít něco přijatelného
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SOLEI: Zcela uprimne v klasickych rovnych kalhotach vypada strasne.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    JAFROST: je to divné mas úzké džíny k vestě.......prostě divné, ani moderní ani hipster ani stylizace do dandy......
    K takové vestě to chce vlněné kalhoty rovného střihu
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JAFROST: Lolózní.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    HALVED: hele, mě tak narostly, nehodlam svuj život zasvětit dřepování (který je teda spíš na prdel, než na nohy..) a jsem s nima takhle ok. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam