• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ACKO
    ACKO --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: to viš, k dokonalosti je dlouhá cesta :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VALENTINA: ty bys sem právě fotku měla dát, a měla bys je sem dávat pravidelně, aby všechny ty dvacítky chcíply závistí :P
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: možná je pro někoho dobrý se to dovědět, protože pokud se někdo prezentuje jako sexuální bohyně kombinovaná s femme fatale, tak je dobré dostat zpětnou vazbu, že tohle se odehrává jen v její hlavě, protože ve skutečnosti je už jen stará jetá rašple.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Ale tak já si vzpomínám, že když mi bylo přes dvacet, tak mi taky každá ženská přes čtyřicet přišla jako důchodkyně:) a dávat sem fotku, abych se tu dozvěděla, že už jsem stará bába, nenene:)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Přitom zrovna věk je to úplně poslední, co je na celé její personě důležitý...
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    líbí se mi, jak stačí jedna malá poznámka, aby se rozpoutal flejm včetně rozsáhlé debaty o tom, že to sem přece nepatří. podstata internetu byla naplněna.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ACKO: Proč to ale mladá děvčata řeší někde, kde se má řešit oděv...
    ACKO
    ACKO --- ---
    MAR_TINA: ale o tom to přece není. Mladá děvčata si jen myslela, že se stářím přichází určitý nadhled, tolerance a moudrost. Tak jim to vždycky říkali a teď vidí, že je to lež. Prostě jen jim ty fotky způsobily kruté prozření.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: na tom je spravedlivé, že každý bude. A kdo ne, bude mrtvý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CARODEJNICE: mstít se za něčí sžíravé příspěvky v jiných diskusích škodolibým "A ty seš stará!", to je opravdu hodné dospělého člověka.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    MADIETTA: Kdo s čím zachází s tím taky schází. Smát se někomu, že je určitá věková kategorie je fakt trapas, stejně tak jako důvody, pro které obvykle ryje bloncka naprosto nečekaně a neohlášeně :) Kdo seje vítr...
    ACKO
    ACKO --- ---
    MADIETTA: ovšem stárnout se musí umět, to je ten kámen úrazu. Těch, kteří to skutečně zvládají, je velice málo, genderove na obou stranách.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vzhledem k tomu, že nyx slaví těch 15 let a někteří přítomní jsou tady od samého začátku, možná by bylo načase si uvědomit, že všichni stárneme. ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JONY: jestli bylo jeho cílem stát se novou nyxí celebritou, povedlo se mu to skvěle :-D
    JONY
    JONY --- ---
    Tak snad už jen, aby tohle auditko zapracoval do svých literárních pokusů Miloshit...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: nepamatuji si ze by jsi byla někdy v mé přízni ať uz jakékoliv zase si tolik nefandi
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VON_GILOTINE: ale ja vypasenej tricatnik jsem takze jsem rád ze tak vypadám :-))))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: ......no názorově se projevujes tak na 22 a vizuálně vypadas tak na 55 to je mi tě az trochu líto
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MADIETTA: vzhledem k tomu, že mám stejně ohavný názor jako @alineartode, myslela jsem, že je to jen jeden z dalších štěků
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SA_KRA_: top bavi. odkud?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam