• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ACKO
    ACKO --- ---
    MAR_TINA: ale o tom to přece není. Mladá děvčata si jen myslela, že se stářím přichází určitý nadhled, tolerance a moudrost. Tak jim to vždycky říkali a teď vidí, že je to lež. Prostě jen jim ty fotky způsobily kruté prozření.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: na tom je spravedlivé, že každý bude. A kdo ne, bude mrtvý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CARODEJNICE: mstít se za něčí sžíravé příspěvky v jiných diskusích škodolibým "A ty seš stará!", to je opravdu hodné dospělého člověka.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    MADIETTA: Kdo s čím zachází s tím taky schází. Smát se někomu, že je určitá věková kategorie je fakt trapas, stejně tak jako důvody, pro které obvykle ryje bloncka naprosto nečekaně a neohlášeně :) Kdo seje vítr...
    ACKO
    ACKO --- ---
    MADIETTA: ovšem stárnout se musí umět, to je ten kámen úrazu. Těch, kteří to skutečně zvládají, je velice málo, genderove na obou stranách.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vzhledem k tomu, že nyx slaví těch 15 let a někteří přítomní jsou tady od samého začátku, možná by bylo načase si uvědomit, že všichni stárneme. ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JONY: jestli bylo jeho cílem stát se novou nyxí celebritou, povedlo se mu to skvěle :-D
    JONY
    JONY --- ---
    Tak snad už jen, aby tohle auditko zapracoval do svých literárních pokusů Miloshit...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: nepamatuji si ze by jsi byla někdy v mé přízni ať uz jakékoliv zase si tolik nefandi
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VON_GILOTINE: ale ja vypasenej tricatnik jsem takze jsem rád ze tak vypadám :-))))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BLONDYNKA: ......no názorově se projevujes tak na 22 a vizuálně vypadas tak na 55 to je mi tě az trochu líto
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MADIETTA: vzhledem k tomu, že mám stejně ohavný názor jako @alineartode, myslela jsem, že je to jen jeden z dalších štěků
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SA_KRA_: top bavi. odkud?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MONROE: jojo, díky.
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    BLONDYNKA: no ne, o nějaký chodící mrtvoly vůbec nejde. z tvých projevů tady jsem si nějak vytvořila představu, že jsi mladá, hysterická, bulimická buranka bez chlapa, co sedí před monitorem s uhry na čele, cpe se zmrzlinou a zuřivě nadává na internetu. tak mě to jenom tak nějak příjemně překvapilo, že jsi vlastně jenom zapšklá paní po dětech, co si nebere servítky. je to hezký.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LADY_OLIVIE: tak četla jsi snad jasně, ne? Je jí přes 40 - chodící mrtvola. :P
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    BLONDYNKA: muzu se zcela nekorektne zeptat na tvůj věk?fotka napravo mě zmatla oproti tomu,co jsem se domnívala
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    ALINEARTODE: my ostatni vubec nestarneme ze jo
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ALINEARTODE: ja to chtěl taky napsat s tím věkem , ale přišlo mi ze to do tohoto klubu nepatří :-))))
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    BLONDYNKA: jo tak ty jsi takhle stará, no tak to jo, to pak leccos vysvětluje. dobrá postava, na tvůj věk, to respekt. ale ten obal na mobil a hadry jsou peklo, a je úplně jedno, jestli je to sukně nebo ne, z jaký je to látky, atd. je to příšerná patlanina.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    BLONDYNKA: a jakto, ze se ji nikdo na nic neptal? tak jsi to sem poslala kvuli pripadnemu nazoru. nekdo ti na to ten nazor da ( i kdyz podle tveho nazoru nevalidni) a hned se z toho muzes posrat s tim, ze se dotycne nikdo na nazoru neptal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam