• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: Aha :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Jimx je ten levicovy politik :-)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MOODYCAT: Ty vidíš rozdíl v kvalitě odívání u pravice/ levice? Mně to teda v průměru přijde na dost podobný úrovni.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    STEPNI_VLK: No, ja se treba momentalne do jinych kalhot, nez legin nevejdu...:D. Plus tedy tluste leginy jsou v zime moje zdaleka nejteplejsi kalhoty, dziny jsou proti tomu nic.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JIMX: Moc ti to slusi, ale tvuj gentleman by mel zapracovat na ucesu a vybrat jine bryle, aby se zbavil vzhledu levicoveho lokalniho politika.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Ale mám.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NAVARA: Nevim proc ale Tvuj prizpevek mi asocioval obrazek chlapa v jeho sklepe plneho archivnich vin a obrazek zeny v jejim sklepe plneho archivnich lodicek...
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NAVARA: Nemam, ale snazim se :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kšá, to nemáte žádný skříně plný lodiček na zkontrolování?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: to zní jako plán ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: No u mě osobně ji to tedy okamžitě diskvalifikuje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: Jo a budeme strašit Navaru a Machalika. Takže mas na starost Brno a já si necham Prahu. Deal?:)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SARAJ: Pokud priberes jen na zadku tak asi dobry ne ? :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SARAJ: ha, budem tlustý obě :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ORIKA: Jo. Nosis leginy-automaticky tloustnes. Velká životní moudrost. Po tomhle víkendu budu mít min3kg plus.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ILLUZE: za mě tenisky super!
    NAVARA: ty si fakt blbej, že to tak musím říct, ještě jsem neviděla nikoho, komu by narostl zadek jen z toho, že nosí tepláky / elasťáky a ne, tohle oblečení opravdu automaticky neznamená, že jeho nositelka sedí / bude sedět doma na prdeli před tv a bude se cpát popcornem
    sukně a dlouhý vlasy automaticky ženu nedělají ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Pac jak ženská na sobě nemá sukni a nenosí dlouhé vlasy, tak je to blbe:D lol
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: starší to tričko miluje, modlila jsem se, ať nevykřikuje před číšnicí její oblíbené "Máma je StarWarska!" :)) - měla fakt radost, když zjistila, že si ho beru
    mladší je dlouholetou fanynkou Minnie

    jestli si mám vybrat mezi myší s mašlí, beru tuhle černou variantu ,-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NAVARA: Koni :-)))
    Jasně, zrovna já jsem ten typ na polehávání u televize ,-)

    P.S. Sukni k tomuhle opravdu ne :-)))

    A neřešte. Za mne nej volba. Přece jen jsem počítala s tím, že na mne může přistát nějaké jídlo nebo potáhnu spící dítě v náručí.
    Naštěstí holky dneska dokázaly, že už se s nimi dají tyhle akce podnikat v pohodě, chovaly se úžasně.
    A já se cítila pohodlně, šlo o stejkárnu, většina lidí tam byla v riflích a tričcích nebo svetrech. Bylo to fajn :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    T_Y_L: chapu, ale stejně jako u jiných věci. Některé jsou dobře některé ne, oba předměty se nazývají sako, ale jedno je ošklive a nepadnouci a to druhé padne, vypadá dobře a je příjemné zkombinovane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam