• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    První asociace byla Sever proti Jihu...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    T_Y_L: aktualne rok 1950?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    T_Y_L: vypadas jak spatne maskovanej tajnej:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    T_Y_L: není ti poněkud široký v ramenou?
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Kabát do aktuálního počasí.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ale ženská je fakt kočka, to sa musí uznať.
    AIJA
    AIJA --- ---
    JIMX:
    Má pravdu, předsedo:-)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    JIMX: Sám si si na ten komentár nadbehol. Bola len otázka času, keď sa toho niekto chytí.
    Košeľa a sako v rovnakej farbe nie sú dobrá kombinácia. Už len preto, že tie farby nie sú nikdy rovnaké. Čierne sako plus šedočierna košeľa (väčšinou viackrát vypraná ako sako, logicky) pôsobia lacne, ako mafián z malomesta.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Aha vlastně, ono je to tím, že foťák kila přidává. Ta fotka to zkreslila. Ve skutečnosti jsi štíhlý štramák. Jenom jsem se blbě podívala:-)
    No, i tak - černá košile do tmavého obleku vypadá blbě.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: a ty jsi zase kdo, že víš tak přesně, kolik kilo mám navíc?
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Ne, neskreje. Tolikhle kilo navíc nezamaskuje nic.:-) Akorát to s černou košilí vypadá blbě.
    NASTY
    NASTY --- ---
    SMETY: Dal bych plus, ale žerou mi nervy ty vytažený podolky od košile a příliš dlouhý kalhoty. Baví mě barvy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: jojo, lokální levicovej politik, to jsem přesně já :-D
    T_Y_L: máš recht, knoflíky jsou opravdu zapnuté oba; myslel jsem, že to nezapínání platí u 3 knoflíků, díky za rozšíření obzorů. S tím rukávem máš asi pravdu, nejsem si jistej jestli to nezkreslila fotka, ale zkontroluju naživo a kdyžtak s tím něco provedu :-) světlou košili jsem si původně vzít chtěl, ale nakonec jsem zvolil tuhle; k plesu této úrovně "stačila" (přecijenom to nebyl ples v opeře) ... a nějak líp zkreje kila navíc :-P
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: Aha :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Jimx je ten levicovy politik :-)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MOODYCAT: Ty vidíš rozdíl v kvalitě odívání u pravice/ levice? Mně to teda v průměru přijde na dost podobný úrovni.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    STEPNI_VLK: No, ja se treba momentalne do jinych kalhot, nez legin nevejdu...:D. Plus tedy tluste leginy jsou v zime moje zdaleka nejteplejsi kalhoty, dziny jsou proti tomu nic.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JIMX: Moc ti to slusi, ale tvuj gentleman by mel zapracovat na ucesu a vybrat jine bryle, aby se zbavil vzhledu levicoveho lokalniho politika.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: Ale mám.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NAVARA: Nevim proc ale Tvuj prizpevek mi asocioval obrazek chlapa v jeho sklepe plneho archivnich vin a obrazek zeny v jejim sklepe plneho archivnich lodicek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam