• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    EXAGE: EXAGE: No jo :-). Jenom preferuju širší klobouk. Víc jako můj dětský idol :-):
    JIMX
    JIMX --- ---
    EXAGE: LOL ... taky mě tahle postavička okamžitě napadla, ale přišlo mi blbý to sem dávat :-D ... jsem rád, že nejsem sám :-)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    T_Y_L: :)
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    IOM_NUKSO: Ale nepovídej.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    T_Y_L: mne se ten outfit nelibi. Zijes v konceptech a hodne se bojis. Je mi ale jasne, ze muj outfit by se ti nelibil taky.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: To vysvětluje, proč vždycky když potkám v metru indiany, dělají na mě divný ksichty a ukazujou tomahavkem.

    STEPNI_VLK: Alespoň, že bych stál na správné straně.

    IOM_NUKSO: Výhoda formálního pánského oblečení je, že jeho prvky jsou často dost nadčasové - což je případ klobouku i dvouřadého kabátu. Takže je trochu jedno, jestli je 1950, nebo 2016.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    T_Y_L: mě se to moc líbí! :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    T_Y_L: To ovšem zcela mění situaci. Jestli to je kabát hradní stráže, tak je v pořádku, že tak vypadá.:-)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    T_Y_L: V sekáčích docela běžně.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Dámy, jen se prosím kvůli kabátu nezačněte hádat. To by mě mrzelo.

    MADIETTA: Děkuji ti za zastání.

    EDERA: On to totiž je zimní kabát hradní stráže s odpáranými výložkami a ozdobami. Možná ještě vyměním knoflíky abych ho úplně demilitarizoval. Dá se normálně pořídit: http://www.army-surplus.cz/detail/2279723-Zimni-kabat-hradni-straze-CSSR

    Jinak je dvouřadý dlouhý modrý kabát dost k nesehnání.
    Kalhoty jsou samozřejmě normálně oblekové a k tomu hnědé boty. Jinak modrá a šedá je taková dost univerzální kombinace.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EDERA: Což je přesně ten důvod proč se mi to líbí. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Napsala jsem, proč se mi to (s výjimkou klobouku nelíbí), protože to v tomhle případě není jen nesdělitelný pocit, ale má to zcela konkrétní důvod. O hnidopišství mám trochu jiné představy (třeba zavrhnout to kvůli tomu, že kabát nemá na knoflících kotvu nebo tak něco:-).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: ale jistě, jenom říkám, že kritizovat, že to připomíná hradní uniformu, už mi připadá jako zbytečné hnidopišení. Na druhou stranu, tady se vlastně dření každá křivá nit, tak by mě to nemělo překvapovat. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Nepopírám, že to je lepší než džíny a černá bunda, ale smí se mi to nelíbit, že jo?:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: No a? To už je hnidopišství. Podle mě je to krásnej kabát a rozhodně lepší na pohled než standardní mužská zimní uniforma (džíny a černá bunda pod zadek).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    T_Y_L: Bacha! Kmen Siuxu je statecny a dobre svuj kraj zna.
    EDERA
    EDERA --- ---
    T_Y_L: Klobouk je skvělej. Zbytek příliš připomíná zimní uniformu hradní stráže.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    První asociace byla Sever proti Jihu...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    T_Y_L: aktualne rok 1950?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    T_Y_L: vypadas jak spatne maskovanej tajnej:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    T_Y_L: není ti poněkud široký v ramenou?
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Kabát do aktuálního počasí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam