• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: ale jistě, jenom říkám, že kritizovat, že to připomíná hradní uniformu, už mi připadá jako zbytečné hnidopišení. Na druhou stranu, tady se vlastně dření každá křivá nit, tak by mě to nemělo překvapovat. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Nepopírám, že to je lepší než džíny a černá bunda, ale smí se mi to nelíbit, že jo?:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: No a? To už je hnidopišství. Podle mě je to krásnej kabát a rozhodně lepší na pohled než standardní mužská zimní uniforma (džíny a černá bunda pod zadek).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    T_Y_L: Bacha! Kmen Siuxu je statecny a dobre svuj kraj zna.
    EDERA
    EDERA --- ---
    T_Y_L: Klobouk je skvělej. Zbytek příliš připomíná zimní uniformu hradní stráže.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    První asociace byla Sever proti Jihu...
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    T_Y_L: aktualne rok 1950?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    T_Y_L: vypadas jak spatne maskovanej tajnej:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    T_Y_L: není ti poněkud široký v ramenou?
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Kabát do aktuálního počasí.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ale ženská je fakt kočka, to sa musí uznať.
    AIJA
    AIJA --- ---
    JIMX:
    Má pravdu, předsedo:-)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    JIMX: Sám si si na ten komentár nadbehol. Bola len otázka času, keď sa toho niekto chytí.
    Košeľa a sako v rovnakej farbe nie sú dobrá kombinácia. Už len preto, že tie farby nie sú nikdy rovnaké. Čierne sako plus šedočierna košeľa (väčšinou viackrát vypraná ako sako, logicky) pôsobia lacne, ako mafián z malomesta.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Aha vlastně, ono je to tím, že foťák kila přidává. Ta fotka to zkreslila. Ve skutečnosti jsi štíhlý štramák. Jenom jsem se blbě podívala:-)
    No, i tak - černá košile do tmavého obleku vypadá blbě.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EDERA: a ty jsi zase kdo, že víš tak přesně, kolik kilo mám navíc?
    EDERA
    EDERA --- ---
    JIMX: Ne, neskreje. Tolikhle kilo navíc nezamaskuje nic.:-) Akorát to s černou košilí vypadá blbě.
    NASTY
    NASTY --- ---
    SMETY: Dal bych plus, ale žerou mi nervy ty vytažený podolky od košile a příliš dlouhý kalhoty. Baví mě barvy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: jojo, lokální levicovej politik, to jsem přesně já :-D
    T_Y_L: máš recht, knoflíky jsou opravdu zapnuté oba; myslel jsem, že to nezapínání platí u 3 knoflíků, díky za rozšíření obzorů. S tím rukávem máš asi pravdu, nejsem si jistej jestli to nezkreslila fotka, ale zkontroluju naživo a kdyžtak s tím něco provedu :-) světlou košili jsem si původně vzít chtěl, ale nakonec jsem zvolil tuhle; k plesu této úrovně "stačila" (přecijenom to nebyl ples v opeře) ... a nějak líp zkreje kila navíc :-P
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: Aha :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Jimx je ten levicovy politik :-)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MOODYCAT: Ty vidíš rozdíl v kvalitě odívání u pravice/ levice? Mně to teda v průměru přijde na dost podobný úrovni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam