• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAMIONG: Je to kuli zimě a tomu dekoltu obřímu, ale když je tepleji tak pod tim dlouhý rukávy nenosím ;)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    SABATHSASULE: Šaty se mi libí, ale nevzala bych si pod ně to triko. Pokud ovšem nejsou ty dlouhé rukávy součástí šatů.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    T_Y_L: Hradní stráž
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    T_Y_L: mi se to líbí i s knoflíkama náhodou. škoda těch odstávajích ramen :o)
    a tmavej klobouk se širší krempou bych si k tomu představovala
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    EXAGE: EXAGE: No jo :-). Jenom preferuju širší klobouk. Víc jako můj dětský idol :-):
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    THERESA: Je to HMko, ale tak 2 roky ne-li víc zpět
    THERESA
    THERESA --- ---
    SABATHSASULE: odkud máš ty šaty? :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    A zase jedna neučesaná.

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    T_Y_L: Ty knoflíky vyměň.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EXAGE: LOL ... taky mě tahle postavička okamžitě napadla, ale přišlo mi blbý to sem dávat :-D ... jsem rád, že nejsem sám :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    T_Y_L: Mě to baví, ale mám ráda v podstatě vše, co bylo vyčteno - jak uniformy, tak retro.... :-)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    T_Y_L: :)
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    IOM_NUKSO: Ale nepovídej.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    T_Y_L: mne se ten outfit nelibi. Zijes v konceptech a hodne se bojis. Je mi ale jasne, ze muj outfit by se ti nelibil taky.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    JAKE_UP: To vysvětluje, proč vždycky když potkám v metru indiany, dělají na mě divný ksichty a ukazujou tomahavkem.

    STEPNI_VLK: Alespoň, že bych stál na správné straně.

    IOM_NUKSO: Výhoda formálního pánského oblečení je, že jeho prvky jsou často dost nadčasové - což je případ klobouku i dvouřadého kabátu. Takže je trochu jedno, jestli je 1950, nebo 2016.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    T_Y_L: mě se to moc líbí! :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    T_Y_L: To ovšem zcela mění situaci. Jestli to je kabát hradní stráže, tak je v pořádku, že tak vypadá.:-)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    T_Y_L: V sekáčích docela běžně.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Dámy, jen se prosím kvůli kabátu nezačněte hádat. To by mě mrzelo.

    MADIETTA: Děkuji ti za zastání.

    EDERA: On to totiž je zimní kabát hradní stráže s odpáranými výložkami a ozdobami. Možná ještě vyměním knoflíky abych ho úplně demilitarizoval. Dá se normálně pořídit: http://www.army-surplus.cz/detail/2279723-Zimni-kabat-hradni-straze-CSSR

    Jinak je dvouřadý dlouhý modrý kabát dost k nesehnání.
    Kalhoty jsou samozřejmě normálně oblekové a k tomu hnědé boty. Jinak modrá a šedá je taková dost univerzální kombinace.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EDERA: Což je přesně ten důvod proč se mi to líbí. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam