• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ORIKA:
    JAJITA: *načíná flame o společenském tlaku na holení se* :D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ORIKA: jasně, na první dobrou jsem holt nepochopila, že je to chlap ? ;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    JAJITA: tak u chlapů jsou chlupatý nohy, imho, normální ;)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    WIL_M: zajímal mě ten porost ;)
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    JAJITA: spíše doléčuju minulej tejden na služebce, ofiko marodím od úterý, proč? :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    WIL_M: jak dlouho marodíš?
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    když se marodí, poslíček s pizzou docela koukal, holt nemá chodit nahoru a počkat dole, než seženu kalhoty :)



    JIMX
    JIMX --- ---
    JAKE_UP: asi nebyla, ale není to jedno? ... furt lepší číst tu tyhle slintací příspěvky než ty rádobychytrý diskuze o tom, jak je někdo špatně oblečenej :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Za mě taky prostředek. Ale ona to asi ani anketa nebyla, že jo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BEESWAX: ... abych aspoň trochu vyrovnal pány pod sebou, tak prostřední taky super :-P
    SITH
    SITH --- ---
    BEESWAX: vpravo nejlepší
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    NAVARA: Tak zalezi na tom, kdo je ma na sobe, neznam zas tolik lidi, komu by vylozene slusely a sedely, protoze takova vychrtlina v tom je taky ew.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BEESWAX: těsný jednodílný šaty jsou stejně nejlepší :)
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---

    Při promazávání cloudu jsem nalezla vohozy :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    REBORNA: hmm
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    AKISAN: Dobrý triko. Připomnělo mi, jak jsem jako dítě spatřila sochy Kurta Gebauera
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MORGAIN: ID Anique už nešije vůbec... škoda, šila mi svatební šaty :(
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GENEVIEVE: Jinak teda ještě vím, že skvěle šije ID Diabolus, ale ta má myslím teď malé mimčo a nežije úplně v Praze, tak to bude asi horší s kapacitama. Asi už moc nešije, ale byla skvělá ID Anique, ale ta se myslím zaměřila na něco jiného teď. A zkus se zeptat v [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    KAJINA: Škoda!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no hlavne, ze ne pro tebe...#zaplatpanbuhzatydary
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AKISAN: Žena a život? já myslela, že je to pro magazín Muž a smrt
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    GENEVIEVE: Myslím :) A se mnou dalších jedenáct lidí, kteří oplusovali můj post. Ta fotka v pohybu je super, já jsem určitě pro límec :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam