• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: :D to je kouzelna predstava. Saty, podpatky, puncochy, sako, plast:D to vse zahalene do vune desinfekce:D
    Ale jako jo, rozpocet to bude slusna darda, se mi libi, jak je problem si pro tebe koupit gate na miru z kvalitni latky, ale do korporatniho dress codu bys sla:D hej hou!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MOODYCAT: Tak zase budete pyskovat, když to bude šité na zakázku / zadarmo, že vám nesedne tenhle střih na hrudníku, sukně je moc krátká /dlouhá ; materiál málo prodyšný; v téhle barvě vypadá člověk jak vyblitý zelí...

    Hele, nic ve zlém - od lékaře člověk čeká pomoc, odbornou radu, úlevu...
    Na nohy a zadek pacienti koukají primárně sestrám a jejich uniformy jsou odpovídající.
    Je ale fakt, že pohled na některé jejich křečáky je natolik alarmující, že minimálně dokopou člověka se s těmi svými k patřičnému lékaři objednat ještě tvé nemocnici, aby nedopadl podobně... Jako prevence super ,-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOODYCAT: To je holt průšvih, když se ti estetické cítění nesnoubí s povoláním. Špatně sis vybrala.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MOODYCAT: To je hezký možná pro primáře jen na proběhnutí sálu. Normálně pracující člověk by se v tom většinu roku upekl. Ještě by to skončilo v pláštích naostro :-)))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MEANDER: To, co nosi lidi do prace treba v korporatu, mirnejsi byznys dress code, jak jsem tu psala...plus navrch plast.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Co je na oblečení zdravotníků nedůstojný? Mě jako pacientku (OK, byla jsem tak maximálně 3x v porodnici a co půl roku u zubařky) může pohoršit maximálně tak arogantní nebo nesdílný chování, ale s tím se taky nesetkávám, takže vše OK. :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MEANDER: Imho:

    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MOODYCAT: Já tomu nerozumím :-(
    Co by ti přišlo jako důstojný oděv pro doktora? Rudý samet, rámovaný kožkou z hranostaje?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Hele, jdete si ty doktorsky hadry resit nekam do ... uz fakt!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MACHALIK: Protoze nejsem zas takovej profesional.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    QUORA: Nejsou ti videt bradavky :/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CORNELA: Ona mela vlastni praxi a prala to tehdy sama, i kdyz by to mozna slo zaridit i jinak
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LENIEUX: Moje mama mela na kazdej den novy, pro svy sestricky to samy. Prala to vzdycky pres vikend. Nenapadlo by me ze to muze byt neco vyjimecnyho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Jako moje pointa predevsim byla, ze obleceni pro doktory mi prijde z principu nedustojny.

    Nasetrit si na pet obleceni samozrejme muzu.

    Timto taky koncim.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Nevim, jak je to jinde, ale ja nafasovala 5x komplet obleceni + me vlastni koupene- nikdy neperu kazdy den.


    A pardon za ot. Tohle je jak hazeni perel svinim :))) vzdavam to.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Asi nemam cas na to, abych kazdy den prala a zehlila, sorry.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Jestli ti tenhle kus ubrusu prijde jako dustojne obleceni pro kohokoliv krome uklizecky, tak se asi neshodnem.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ale je videt, ze vsichni mi hejtri opet pripluli. Prosim, na vase minusy se cekalo.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Jinak ja si beru kazdy den do prace ciste kalhoty i halenu. Nedovedu si predstavit nosit, jak rikas, tyden stejne kalhoty. Celkem ekl. U nas na odd neonatologie nosi doktori i sestri vetsinou pekne obleceni. Slusive, pohodlne. A kdyz se objedna napr. z http://www.allheart.com , tak sedi i ty kalhoty a stoji to par korun.
    SHULAMMITE
    SHULAMMITE --- ---
    MOODYCAT: z hygienických důvodů ... wau
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam