• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ano, byznyz kežual taky ji nemusi vyhovovat
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LEXXA: hele, u nas ve pharme jich dela dost...i mikrobiologu, platy maji sakra dobre, tak treba by to bylo reseni, alr tusim, ze moody by nasla jinej problem:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ja to rikam porad. vic doktoru do korporatu. kdyz u nas muze delat mikrobiolozka a genetik tak misto moodycat muze jit delat elektrikar
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: :D to je kouzelna predstava. Saty, podpatky, puncochy, sako, plast:D to vse zahalene do vune desinfekce:D
    Ale jako jo, rozpocet to bude slusna darda, se mi libi, jak je problem si pro tebe koupit gate na miru z kvalitni latky, ale do korporatniho dress codu bys sla:D hej hou!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MOODYCAT: Tak zase budete pyskovat, když to bude šité na zakázku / zadarmo, že vám nesedne tenhle střih na hrudníku, sukně je moc krátká /dlouhá ; materiál málo prodyšný; v téhle barvě vypadá člověk jak vyblitý zelí...

    Hele, nic ve zlém - od lékaře člověk čeká pomoc, odbornou radu, úlevu...
    Na nohy a zadek pacienti koukají primárně sestrám a jejich uniformy jsou odpovídající.
    Je ale fakt, že pohled na některé jejich křečáky je natolik alarmující, že minimálně dokopou člověka se s těmi svými k patřičnému lékaři objednat ještě tvé nemocnici, aby nedopadl podobně... Jako prevence super ,-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOODYCAT: To je holt průšvih, když se ti estetické cítění nesnoubí s povoláním. Špatně sis vybrala.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MOODYCAT: To je hezký možná pro primáře jen na proběhnutí sálu. Normálně pracující člověk by se v tom většinu roku upekl. Ještě by to skončilo v pláštích naostro :-)))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MEANDER: To, co nosi lidi do prace treba v korporatu, mirnejsi byznys dress code, jak jsem tu psala...plus navrch plast.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Co je na oblečení zdravotníků nedůstojný? Mě jako pacientku (OK, byla jsem tak maximálně 3x v porodnici a co půl roku u zubařky) může pohoršit maximálně tak arogantní nebo nesdílný chování, ale s tím se taky nesetkávám, takže vše OK. :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MEANDER: Imho:

    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MOODYCAT: Já tomu nerozumím :-(
    Co by ti přišlo jako důstojný oděv pro doktora? Rudý samet, rámovaný kožkou z hranostaje?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Hele, jdete si ty doktorsky hadry resit nekam do ... uz fakt!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MACHALIK: Protoze nejsem zas takovej profesional.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    QUORA: Nejsou ti videt bradavky :/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CORNELA: Ona mela vlastni praxi a prala to tehdy sama, i kdyz by to mozna slo zaridit i jinak
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LENIEUX: Moje mama mela na kazdej den novy, pro svy sestricky to samy. Prala to vzdycky pres vikend. Nenapadlo by me ze to muze byt neco vyjimecnyho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Jako moje pointa predevsim byla, ze obleceni pro doktory mi prijde z principu nedustojny.

    Nasetrit si na pet obleceni samozrejme muzu.

    Timto taky koncim.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MOODYCAT: Nevim, jak je to jinde, ale ja nafasovala 5x komplet obleceni + me vlastni koupene- nikdy neperu kazdy den.


    A pardon za ot. Tohle je jak hazeni perel svinim :))) vzdavam to.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LENIEUX: Asi nemam cas na to, abych kazdy den prala a zehlila, sorry.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Jestli ti tenhle kus ubrusu prijde jako dustojne obleceni pro kohokoliv krome uklizecky, tak se asi neshodnem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam