• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: a těhotnou!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: taky jsem se ted vratila ze svatby a mely tam nektere takove lepsi zabky a klidne proc ne... nikoho to teda neurazelo :D a ze zrovna ty tak trvas na dodrzovani konvenci me prekvapuje :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeden vecerni na prozkoumani baru ve florencii..:)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: já byla letos na třech svatbách a všechny byly na žabky.. ne každá svatba je našňořená, lodičková hogofogo party
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: žáby na svatbu? to je teda rada jak noha :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Videla som na tebe nejaké swingové moc hezké. Čo tie? :)
    JONY
    JONY --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SIEGR: tak pokud to bude opravdu neformalni svatba a neni to lehkogramaz bavlna, tak je ber. Porid si k nim sako se zajimavym strihem, minimal matne kovove doplnky. Vyber si jestli signifikatni psanicko nebo boty- rozbij to vzorem.nebo barvou. Vlasy nejlepe volne zaplest. Hlavne se nesnaz z toho.udelat eleganci;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO:
    GRANTORINO: barevne samozrejme doladit... mam na mysli ty "kovove" doplnky...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIEGR: no teoreticky by k nim bez podpatku mohlo byt něco takového, řvavého, třeba s a kovem a pak jeste ultravyrazny kovovy naramek a treb ai nahrdelnik, ktere by to pozvedly vys na takovy ten futuristicky minimalismus...


    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SIEGR: Zkus Jane Bond, maji dobry vyber.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    REDDAY8: nemám osobní zkušenost :) jen mne prostě překvapilo, jak to může vypadat i elegantně... :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ILLUZE: Melissky mám taky a voní i tři roky po zakoupení, je to prostě vlastnost toho materiálu. :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MART1NKA:
    MADIETTA: děkuju dámy, na svatbu je nevezmu ;) Aspoň vím že z teniskama to bude ok. Teď jdu shánět nejen boty, ale i šaty :D :D
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MADIETTA: Jj niečo takéto pohoda :).

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MART1NKA: tak nějak si to představuju, je to v podstatě delší obtažené tričko, s najkama nebo adidaskama na courání po městě úplně v pohodě, ovšem nevidím žádný způsob, jak je dostatečně "pozvednout", aby byly vhodné na svatbu.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Na svadbu nie, ale na von s nejakými Nike Air úplne v pohode. Ja som si niečo podobné skúšala v H&M a naznala som, že na tento typ šiat v inej ako čiernej už nemám odvahu/postavu. Na tebe mi to nepríde špatné.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SIEGR: Asi tu budu ukamenována, ale... pokud se jedná o neformální svatbu...

    Dneska mne v tramvaji švihl do očí pohled na jednu slečnu, která měla na sobě něco v tomhle stylu http://www.spartoo.cz/Melissa-FLOWER-QUEEN-x1511290.php / http://answear.cz/..._term=2600000581677&utm_source=glami.cz&utm_content=dmd_698810652&ref=Channable

    Měla navíc na noze takové to zlaté tetování, tipuji, že si jste podobné i postavou.
    Sama nepochopím, jak může někdo nosit na noze "plasťáky", ale musela jsem to dnes fakt přehodnotit - moc ji to slušelo, boty kupodivu vypadaly elegantně. Kolegyně mi tu o nich básnila, že prý i voní (snad i rok po zakoupení - prostě eliminují pach z nohou) - nevím, zkušenost nemám. Jen mne prostě překvapilo, jak to může vypadat hezky.

    Švagrová nosí k podobným šatům takové lehčí tříčtvrteční kozačky s třásněmi - je modelka, se svou postavou si to může dovolit a nedá se upřít, že jí to fakt sluší. I když jsou bez podpatků.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    EDERA: na svatbu si je nejspíš nevezmu, ale rozhodně je nezahodím a znovu říkám, na to jsem se neptala..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam