• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: ty jo, presne. sice to byla draha svatba. vsecko vcelku luxus, ale pak nas fotografka nahnala v podpadkach na mekky golfovy travnik :D, zabky jsem docela zavidela. v botách na podpatku nakonec jsem akorát pozovala, na cestu pres travnik tam a zpatky, jsem si je musela nest v ruce a jehly by tam totalne pohorely.... ale to byla nastesti jedina chybka a nutne zlo svatby.
    ovsem karkule by se tam zapichla jedna basen :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: jako dobry :) zrajes :) fesak :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KASUMI: od ledna sem takovej externi zamestnanec v jedny firme..takze mam par vrasek navic a sem klasicky linej se holit:)
    VIDLICKA: uz mas tu pohovku konecne?! :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    VIDLICKA: imho spis na brainstorming, ale jak je libo no
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    VIDLICKA: Je to fakt pekny. Asi dobry na jakykoliv workshop kde se neuspinis
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VIDLICKA: Je to bozi
    At je to kamkoliv :))))
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    Je to vhodné oblečení na workshop? Děkuju za radu.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KASUMI: správně máš říct, že je distingovaný!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: tvl tys nejak zestarl.. :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    spousta lidí si zorganizuje svatbu v načinčaných šatičkách a zároveň na zámku s příchodem po štěrkové cestě, následuje focení v parku (tráva, bláto) a jídlo v hospodě v Děravý prdeli...
    No Karkulka by to zvládla v podpatkách, my ostatní to musíme nějak vyřešit :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: a těhotnou!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: taky jsem se ted vratila ze svatby a mely tam nektere takove lepsi zabky a klidne proc ne... nikoho to teda neurazelo :D a ze zrovna ty tak trvas na dodrzovani konvenci me prekvapuje :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeden vecerni na prozkoumani baru ve florencii..:)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: já byla letos na třech svatbách a všechny byly na žabky.. ne každá svatba je našňořená, lodičková hogofogo party
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: žáby na svatbu? to je teda rada jak noha :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Videla som na tebe nejaké swingové moc hezké. Čo tie? :)
    JONY
    JONY --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SIEGR: tak pokud to bude opravdu neformalni svatba a neni to lehkogramaz bavlna, tak je ber. Porid si k nim sako se zajimavym strihem, minimal matne kovove doplnky. Vyber si jestli signifikatni psanicko nebo boty- rozbij to vzorem.nebo barvou. Vlasy nejlepe volne zaplest. Hlavne se nesnaz z toho.udelat eleganci;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO:
    GRANTORINO: barevne samozrejme doladit... mam na mysli ty "kovove" doplnky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam