• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SOLEI: mínusy zato že chválím? Zajímavé.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    VIDLICKA:
    mne se to líbí, jen nevím jestli správně rozlišují barvy, to může zkreslovat display tabletu. Já osobně bych volila trošku jinaci barvy , mám pocit jako kdyby ty šaty šly do růžová a sako o modra. ale jak říkám, nemusim videt spravne a navíc je léto, to se některé kombinace snesou líp.
    Přijde mi že vidím tmavé vlasy, až bude chladněji a Vezmeš pod to sako tmavě modré šaty, bude dojem přímo strhující.
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    Děkuji moc. Já jsem totiž doma po tom, co jsem si to koupila dostala vtíravé pocity nejistoty, že mi to vlastně ani nesedí. Tak jsem ráda, že to asi není tak hrozný. Děkuju.
    KOUDY: Mám! :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: ty jo, presne. sice to byla draha svatba. vsecko vcelku luxus, ale pak nas fotografka nahnala v podpadkach na mekky golfovy travnik :D, zabky jsem docela zavidela. v botách na podpatku nakonec jsem akorát pozovala, na cestu pres travnik tam a zpatky, jsem si je musela nest v ruce a jehly by tam totalne pohorely.... ale to byla nastesti jedina chybka a nutne zlo svatby.
    ovsem karkule by se tam zapichla jedna basen :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: jako dobry :) zrajes :) fesak :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KASUMI: od ledna sem takovej externi zamestnanec v jedny firme..takze mam par vrasek navic a sem klasicky linej se holit:)
    VIDLICKA: uz mas tu pohovku konecne?! :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    VIDLICKA: imho spis na brainstorming, ale jak je libo no
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    VIDLICKA: Je to fakt pekny. Asi dobry na jakykoliv workshop kde se neuspinis
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VIDLICKA: Je to bozi
    At je to kamkoliv :))))
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    Je to vhodné oblečení na workshop? Děkuju za radu.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KASUMI: správně máš říct, že je distingovaný!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: tvl tys nejak zestarl.. :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    spousta lidí si zorganizuje svatbu v načinčaných šatičkách a zároveň na zámku s příchodem po štěrkové cestě, následuje focení v parku (tráva, bláto) a jídlo v hospodě v Děravý prdeli...
    No Karkulka by to zvládla v podpatkách, my ostatní to musíme nějak vyřešit :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: a těhotnou!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: taky jsem se ted vratila ze svatby a mely tam nektere takove lepsi zabky a klidne proc ne... nikoho to teda neurazelo :D a ze zrovna ty tak trvas na dodrzovani konvenci me prekvapuje :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeden vecerni na prozkoumani baru ve florencii..:)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: já byla letos na třech svatbách a všechny byly na žabky.. ne každá svatba je našňořená, lodičková hogofogo party
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: žáby na svatbu? to je teda rada jak noha :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Videla som na tebe nejaké swingové moc hezké. Čo tie? :)
    JONY
    JONY --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SIEGR: tak pokud to bude opravdu neformalni svatba a neni to lehkogramaz bavlna, tak je ber. Porid si k nim sako se zajimavym strihem, minimal matne kovove doplnky. Vyber si jestli signifikatni psanicko nebo boty- rozbij to vzorem.nebo barvou. Vlasy nejlepe volne zaplest. Hlavne se nesnaz z toho.udelat eleganci;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam