• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CMLKA: jedny šaty nad kolena, jedny pod kolena... tak já nevím, ale možná je pro tebe šlapkoidní každá, co má podpatky, ne?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ALENNAI: ja v tom teda furt vidim spis kurva stajl a pekny by mi to neprislo ani bez dredu a s blondatejma vlasama....to by mi prislo vlastne asi horsi, takhle za tim vidim nejakej excentrismus spis nez tu kruvu :))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Dnešní vohoz ze včerejší akce u návrhářky Imreczeové - starší kolekce za poloviční ceny. Ještě tam byly béžové, ale černé to vyhrály.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SA_KRA_: fotograf by na svatbe mel byt tim, kdo splyne s prostredim. Takze dresscode svatby uplne zanedbatelna informace neni, ale mela by vest pouze k tomu ze ani negativne, ani pozitivne z nej nebudu vycuhovat.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CORA_NEILLE: já bych to nosila, ale nemám kam. v laborce by se mně to zničilo. až mě vyhoděj a budu muset jít dělat byznys na ulici, tak snad konečně
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    CORA_NEILLE: zalezi co je u tebe starej a co myslis tim priznat si :)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Chápu to správně, že kdo nenosí business casual, tak si prostě nepřiznává, že je starej?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SARKALINA: pokud jdes na svatbu i jen fotit, porad jses host, takze slupku prosim res, protoze odivani fotografu na svatbu je vzdycky kapitola sama o sobe, kapsace a tricko s reklamnim logem ftw.
    Saty jsou krasne a co te mam nakoukanou z fotek, budes v nich hvezda .)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Popichnout asi trochu jo. Protoze uz jsi stara dost na to, abys se sebou neco udelala, potencial mas velkej a mrzi me, ze ho nevyuzivas! :) a tim nemyslim bejt hned za damicku nebo nejakou pipku, ale ty dredy vypadaj fakt nechutne, mas je tak dlouho, ze za chvili budou zas in :))) ale je to tvoje vec, samozrejme, jen ze mi to nedalo, ten nakrok nekam jinam pres takovy saty... to proste neslo odolat, tak pardon
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MEESHA:
    MEESHA:
    ALENNAI: Vy si zahráváte! Já ji zkritizovala snad jednou a to jsem si dovolila napsat, že její make-up pokaždé vypadá, jako by v něm pár dnů spala a už jsem v ignoru :-DD
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    jen pro info: ježibaba stajl si nejedu, ani jsem to nikam nepsala. ale paní to asi ví lépe než já a rozhodně a zásadně mou osobu nechtěla ani trošičku popíchnout
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KAIAFOX: nejde o jednotlivy cisty umyty, vyzehleny veci, ale o to jak pak ten celek pusobi. Dredy/ nedready ( to uz snad mimo Machalika a Xmedi-nebo koho-nikoho nezajima). Ja mam zas bohuzel u karkulky dycinky dojem Hore huj dole fuj.
    Nic z toho co jsme napsala nemyslim jako utok nebo kritiku. Je to uuupe IMHO :)
    Stejne ma ode me karkulka veliky respekt, ze si jede tehle "jezibaba stajl".

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: Díky, vlastně mám jenom řasenku, horní linky a výraznější rtěnku.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: tenhle typ líčení ti moc sluší...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    MADIETTA: super. to sem rada, ze je nekdo unosi;) vazily dlouhou cestu;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EFFKA: myslím, že jsou to ony, původní příjemkyni neseděly. ;-) Jsem za ně moc ráda, mně padnou dobře a na tuhle akci byly jak dělané!
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    MADIETTA: stejny jak puvodne moje saty...esi jsou to ony, tak at se dobre nosi!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Kdyby mela aspon pulka naroda tak vypucovany botky jako Karkulka, tak bych zila v nebi :).
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MEESHA: mám tam vypraný béžový šaty, umytý boty a ten baloňák je taky čistej. mezi pavoukama v koutě se to neválelo, ale možná jsi chtěla napsat máš dredy, tak seš špinavá a šlus
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: byla bys krasna holka, ale proste mi pripominas jezibabu z pohadky co se oblika akorat do pavucin, chapu ze mas svoje stylo, jen kdyby to nebylo takovy usmudlany. jinac mas pravdu, no :))) jinak jestli cekas, ze ti tady budou lidi chvalit tvoje ohozy, tak se podivej co se tady chvali a co to ma spolecnyho s tebou :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MEESHA: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    tak to asi nemám cenu, abych sem cokoli dávala ne, když si obleču nudný dlouhý béžový šaty a napíšeš mi tohle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam