• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    1KA
    1KA --- ---
    Stěhování kanclu :D

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JUGI: souhlasim, to je na zabiti, ale... komu prijde fotograf na svatbu oblecenej nevhodne, ten si za to imho muze sam. S klientem domlouvam predem nejenom presnej prubeh akce abych vedel co kdy kde a jak, ale pokud nebyl oznamenej na pozvankach tak i ten dresscode, prave proto abych tam nevycuhoval jak debil. Mym tajnym cilem je pusobit tak nenapadne, aby si pritomni v podstate nebyli jisti jestli nahodou nejsem spis jednim z fotografujicich hostu (coz je tema samo pro sebe, moje posledni svatba minulej vikend bylo asi 80 hostu prevazne asijskyho vzezreni z celyho sveta, na asi padesati procentech tech fotek jsou nejaky hosti jak fotej budto sebe sama nebo nekoho jinyho :-)

    Jo, a taky jsem musel myslet na zdejsi forum a jeho alergii na viditelny spodni pradlo: asi tri slecny v pret-a-porter satech s volnejma zadama nosily hrde viditelny podprsenky ;-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Minulý týden jsem byla na svatbě, kde fotila holka, o které jsem si říkala, že vám ji snad vyfotím. Měla takový rozevlátý lososový šaty a k tomu páskový boty na klínku, vlasy stažený do vysokýho culíku, pěknej make-up... Moc jí to slušelo a kdyby odložila ten foťák, tak mezi ostatní hosty v pohodě zapadla.
    JUGI
    JUGI --- ---
    SHOTEK: todle kdyby si vzal fotograf na moji svatbu tak ho nakopu do prdele jeste nez vyleze z auta.
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    SARKALINA: Na kamaradcine svatbe mel obtloustly fotograf kratasy a podobne triko jako je tohle. Krasa :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SA_KRA_: dekuju za kompliment i info, haha, tricko s reklamnim logem a kapsace ...jako to fakt nekdo na svatbu nosi? olol
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    BOSSORKA: je ze Zary.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    VIDLICKA: odkud ten kabatek pls?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kočka jako vždy!
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tu by som obdiv a pochopenie nehladala, prejdi si posledne img prispevky - je tu samy konvencny office-nuda-vohoz bez fantazie.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no jehly....tyhle divno platformy ano, ja osobne to proste nechapu, ze to nekomu prijde hezky, thats all
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: "zkurvi" je pro tento dojem ale obzvlaste vystizne slovo:)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CMLKA: takže si mohu oblíct cokoli, učesat se jakkoli, dát si plastiku obličeje, ale ty jehly to dycky zkurví :D ok, už mám v tom jasno :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: jo, takovyhle to ve mne proste evokujou, to mas recht....
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CMLKA: jedny šaty nad kolena, jedny pod kolena... tak já nevím, ale možná je pro tebe šlapkoidní každá, co má podpatky, ne?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ALENNAI: ja v tom teda furt vidim spis kurva stajl a pekny by mi to neprislo ani bez dredu a s blondatejma vlasama....to by mi prislo vlastne asi horsi, takhle za tim vidim nejakej excentrismus spis nez tu kruvu :))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Dnešní vohoz ze včerejší akce u návrhářky Imreczeové - starší kolekce za poloviční ceny. Ještě tam byly béžové, ale černé to vyhrály.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SA_KRA_: fotograf by na svatbe mel byt tim, kdo splyne s prostredim. Takze dresscode svatby uplne zanedbatelna informace neni, ale mela by vest pouze k tomu ze ani negativne, ani pozitivne z nej nebudu vycuhovat.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CORA_NEILLE: já bych to nosila, ale nemám kam. v laborce by se mně to zničilo. až mě vyhoděj a budu muset jít dělat byznys na ulici, tak snad konečně
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    CORA_NEILLE: zalezi co je u tebe starej a co myslis tim priznat si :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam