• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GEISHA: jo, na egoboosty jsou na nyxu jiný kluby!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JONY: Sry, malo svetla a cerny leginy, tm sedej svetr a ponozky (aspon nejsou videt fleky od jogurtu). Priste zkusim lip :).
    JONY
    JONY --- ---
    KAIAFOX: dítě pěkné, ale za ním jen černá silueta s pěkným obličejem :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Taky nahodim domaci vohoz ;D. Nic seksi no..

    SITH
    SITH --- ---
    JAKE_UP: nezapomeň na dickpics !
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    RADUZZKA: Tak teď už sem hoď něco v opravdovým oblečení, s obličejem a ideálně i telefonním číslem, ať ti konečně můžeme nasypat ty plusíčky a tenhle případ uzavřít.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Ja jsem za ty reakce rada, nechápejte me špatně ;) uz rozumím alespoň proc ta salva minusu (pozdvižení), ano mam jiný pohled na vec :) ...tim bych to uzavřela ;)
    JONY
    JONY --- ---
    klasika... dám sem fotku a divím se, že na ni někteří lidé mají jiný názor než já. Inu nyx a pokročilí uživatelé...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RADUZZKA: Nevyžádala sis to pozdvižení náhodou sama? :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    RADUZZKA: To pozdvizeni jsi z toho udelala akorat ty. Ja treba puvodne dal pouze minus, protoze je to spatna kvalita fotky, s osklivym oblecenim (at uz kamkoli).
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Dekuji za reakce, jen jsem nechapala ze tričko s kratasy vyvolá takové pozdvižení ;) ale zajímavé dik
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    EDERA: Tak kazdej je citlivej na jiny casti tela, ja treba chodim casto s holejma nohama, ale s dlouhym rukavem. V dlouhejch kalhotech a triku je mi mnohem vetsi zima, nez bosky s dlouhym rukavem.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MADIETTA: No mne to treba neprijde ani sexi teda. Tohle obleceni na me pusobi tak, ze ho dostala na neakem autosalonu kdyz tam delala hostesku a pro usporu to nosi doma...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    EDERA: já doma chodím celou zimu v tílku a bosa. jsem prostě tak zvyklá a teplotu tomu přizpůsobuju, mám doma krásný 22 stupňů:) v tom triku s dlouhým rukávem bych se upekla:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    RADUZZKA: Blbý né, na předvedení postavy a piercingu v pupíku je to super.:-)

    MADIETTA: Taky usilovně přemýšlím, při jaké domácí teplotě se asi tak někdo může cítit dobře v trenýrkách, ale triku s dlouhým rukávem.:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RADUZZKA: jako jo, asi je to sexi - jenom by mě zajímalo, na kolik si doma vytápíš, že to dáš, my doma topíme cca na 21 a mám na sobě triko, tuniku, legíny a tlustý ponožky. ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ja myslím, že v nějakým štětkovským vohozu by to mohlo mít potenciál.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    RADUZZKA: Za mě nechapu k cemu to je. Jelikož to ma trictvrtecni rukav a hole bricho, ma to byt asi sexy..? Tomu zas odporuje to,ze je to nejaky upletovy calvin klein...
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    MEANKITTY11: Dik, chtela! A dostalo se mi odpovědi, nad kterou se max muzu pousmat... Obscenni... Made my day ;)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    VON_GILOTINE: Díky, ale mam takovej pocit ze vohoz na doma je taky vohoz ;) ale to je fuk... Každopádně dik;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam