• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AIJA
    AIJA --- ---
    RADUZZKA:
    A ty šaty vypadají vlastně jak?
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    BLONDYNKA:
    a vidíš, mně střih přijde super, ten kabát možná ve skutečnosti vypadá lépe...a šála? ok! mám doma černou perelínu ;)
    jinak tuhle šálu teda miluju...


    JAKE_UP:
    nechci!
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    2NDREALITY: to je madarstina?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Taky tak. Líbí se mi šaty s divnokabátem, ale šála to bohužel zabila.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BLONDYNKA: mně se líbí šaty i divnokabát, ale šála se mi jednak nelíbí a druhak mi přijde, že se ani vůbec nehodí.....
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ty ode mě ten plusíček prostě nechceš!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    EDERA: Dik, jsem na ni pysna - opraveny vylesteny teraco (a meli jsme nejlepsiho remeslnika na svete!).
    EDERA
    EDERA --- ---
    KAIAFOX: Mně se líbí podlaha. Z vohozu není vidět vůbec nic.:-(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GEISHA: jo, na egoboosty jsou na nyxu jiný kluby!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JONY: Sry, malo svetla a cerny leginy, tm sedej svetr a ponozky (aspon nejsou videt fleky od jogurtu). Priste zkusim lip :).
    JONY
    JONY --- ---
    KAIAFOX: dítě pěkné, ale za ním jen černá silueta s pěkným obličejem :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Taky nahodim domaci vohoz ;D. Nic seksi no..

    SITH
    SITH --- ---
    JAKE_UP: nezapomeň na dickpics !
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    RADUZZKA: Tak teď už sem hoď něco v opravdovým oblečení, s obličejem a ideálně i telefonním číslem, ať ti konečně můžeme nasypat ty plusíčky a tenhle případ uzavřít.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Ja jsem za ty reakce rada, nechápejte me špatně ;) uz rozumím alespoň proc ta salva minusu (pozdvižení), ano mam jiný pohled na vec :) ...tim bych to uzavřela ;)
    JONY
    JONY --- ---
    klasika... dám sem fotku a divím se, že na ni někteří lidé mají jiný názor než já. Inu nyx a pokročilí uživatelé...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RADUZZKA: Nevyžádala sis to pozdvižení náhodou sama? :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    RADUZZKA: To pozdvizeni jsi z toho udelala akorat ty. Ja treba puvodne dal pouze minus, protoze je to spatna kvalita fotky, s osklivym oblecenim (at uz kamkoli).
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Dekuji za reakce, jen jsem nechapala ze tričko s kratasy vyvolá takové pozdvižení ;) ale zajímavé dik
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    EDERA: Tak kazdej je citlivej na jiny casti tela, ja treba chodim casto s holejma nohama, ale s dlouhym rukavem. V dlouhejch kalhotech a triku je mi mnohem vetsi zima, nez bosky s dlouhym rukavem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam