• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LORAIN: Tyjo, plisovana kozena sukne zni jako dobrej bizar.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Potřebovala bych tip, kam na plisovanou sukni. Přišlo mi, že musí být všude, ale proběhla jsem jedno ócéčko a nic :-( Nechci teda koženou ani maxi dlouhou.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MARI: děkuji .)
    MARI
    MARI --- ---
    SLASTE: ten svetřík je fakt hezký. až tě přestane bavit, dej vědět. ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Jsem to kupovala hlavně kvůli tomu estetičnu, takže i kdyby to mělo nějaký jiný velký efekt, tak je mi to fuk, když estetická stránka věci pokulhávala. A koukala jsem i na nějaké recenze s fotkama "před" a "po" a nebylo to nic moc. Holt fyziku neošálíš.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EDERA: Kupuju si Bellinda Fit in Form (40), s těmi jsem dlouhodobě spokojená, teď jsem si koupila Calzedonia Total Shaper Tights (80), ale ještě jsem je na sobě neměla.
    EDERA
    EDERA --- ---
    TORUVIEL: Sem s tipem, které konkrétně.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MIDORI: A nestačí třeba nějaké stahovací punčocháče? Některé stahují fakt hodně nosím je kvůli křeč.žilám, a i ten zadek a břicho dost zpevní.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, tak to jsem presne chtela slyset :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Podle mě je nejlepší se na to vybodnout úplně, protože efekt stejně není valný. Ale je to slepá ulička, kterou jsem si taky musela projít a vyzkoušet na vlastní kůži.:-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, to asi do tydne nestihnu. Navic je lepsi si to vyzkouset, ne?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Vloni mi tady poradili Bonprix - má překvapivě dobrou nabídku.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    TESAY: díky. je to takovej tenkej svetřík. Marks and Spencer. Ale je to z loňský nebo předloňský kolekce .)
    TESAY
    TESAY --- ---
    SLASTE: hezké tričko, odkud?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    páteční vobyč vohoz..neasi.)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    MIDORI: v HM taky sezenes :)
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    MIDORI: Zkusila bych Lindex.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prosim vas, kde sezenu stahovací pradlo pod saty? V MS maji kolem 1000kc, coz se mi zda dost..
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RADUZZKA: šaTy super vzor i střih i tim kabatkem, boty mi nevadej, prijdou mi ok, šála mi k tomu nesedí, červená rtěnka jo, líbil by se mi k tomu asi tunel pletený místo ní na krk nějaký neutrální barvy černá, šedá, hnědá matná nevím tak něco...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam