• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LUCIASHECK: ehm, nechces ji? ze mne pada:D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LORAIN: Tyjo, plisovana kozena sukne zni jako dobrej bizar.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Potřebovala bych tip, kam na plisovanou sukni. Přišlo mi, že musí být všude, ale proběhla jsem jedno ócéčko a nic :-( Nechci teda koženou ani maxi dlouhou.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MARI: děkuji .)
    MARI
    MARI --- ---
    SLASTE: ten svetřík je fakt hezký. až tě přestane bavit, dej vědět. ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Jsem to kupovala hlavně kvůli tomu estetičnu, takže i kdyby to mělo nějaký jiný velký efekt, tak je mi to fuk, když estetická stránka věci pokulhávala. A koukala jsem i na nějaké recenze s fotkama "před" a "po" a nebylo to nic moc. Holt fyziku neošálíš.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EDERA: Kupuju si Bellinda Fit in Form (40), s těmi jsem dlouhodobě spokojená, teď jsem si koupila Calzedonia Total Shaper Tights (80), ale ještě jsem je na sobě neměla.
    EDERA
    EDERA --- ---
    TORUVIEL: Sem s tipem, které konkrétně.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MIDORI: A nestačí třeba nějaké stahovací punčocháče? Některé stahují fakt hodně nosím je kvůli křeč.žilám, a i ten zadek a břicho dost zpevní.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, tak to jsem presne chtela slyset :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Podle mě je nejlepší se na to vybodnout úplně, protože efekt stejně není valný. Ale je to slepá ulička, kterou jsem si taky musela projít a vyzkoušet na vlastní kůži.:-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, to asi do tydne nestihnu. Navic je lepsi si to vyzkouset, ne?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Vloni mi tady poradili Bonprix - má překvapivě dobrou nabídku.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    TESAY: díky. je to takovej tenkej svetřík. Marks and Spencer. Ale je to z loňský nebo předloňský kolekce .)
    TESAY
    TESAY --- ---
    SLASTE: hezké tričko, odkud?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    páteční vobyč vohoz..neasi.)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    MIDORI: v HM taky sezenes :)
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    MIDORI: Zkusila bych Lindex.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prosim vas, kde sezenu stahovací pradlo pod saty? V MS maji kolem 1000kc, coz se mi zda dost..
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RADUZZKA: šaTy super vzor i střih i tim kabatkem, boty mi nevadej, prijdou mi ok, šála mi k tomu nesedí, červená rtěnka jo, líbil by se mi k tomu asi tunel pletený místo ní na krk nějaký neutrální barvy černá, šedá, hnědá matná nevím tak něco...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam