• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Spanx...kamaradka se do nich v kabince dlouze soukala a prubezne hlasila ven, ze jsou tuhe a pres spek se spatne pretahuji. Nejaky efekt se konal. Sice ten "prebytek" nezmizel, ale hmota dostala o neco dustojnejsi tvar. Jenze pak to prislo. Nemohla ty gumove spodky sundat a po patnacti minutach uz sem stala v kabince i ja, pry na pomoc. Delaly jsme tam strasne psi kusy, ktere zvenci vypadaly jeste hur, soude dle toho, jak na nas pan, ktery to pozoroval, pomrkaval. Je mi jasne, jak ty zvuky a vydouvani zavesu zatlacilo na jeho predstavivost.
    Od te doby mne zajima, jak se z toho leze ven.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: Tak pisu ze "prej"

    Me hlavne neni jasny jak se z toho ty zensky svlikaj. Pritelkyne si to byla jednou nekde zkouset kvuli vecernim satum do kterejch chtela mit extra pevnou postavu. Po asi pulhodine pokusu v kabince ji z toho pomahaly dve prodavacky - a to je stihla. Jak to delaj nejaky objemnejsi damy je mi zahadou.
    Ale prej to fakt funguje ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Když jsi to včera napsal, pustila jsem si schválně na youtube nějaká Spanx videa a na ubrání dvou velikostí to moc nevypadalo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: Tak spanx zvlada dve velikosti, prej ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LUCIASHECK: ehm, nechces ji? ze mne pada:D
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    EDERA: Bellinda, na krabičce je namalovaný ten zeštíhlující efekt v cm. Stáhne to od půlky stehen (nehodí se pod mini), zpevní zadek a břicho. Při oblíkání to vypadá, jako když se pan Úžasňák po letech oblíkal do kostýmu :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORAIN: Ebay. Nebo obchody s fetisem, pokud chces takovou jako od skolnich uniforem.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LORAIN: Tyjo, plisovana kozena sukne zni jako dobrej bizar.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Potřebovala bych tip, kam na plisovanou sukni. Přišlo mi, že musí být všude, ale proběhla jsem jedno ócéčko a nic :-( Nechci teda koženou ani maxi dlouhou.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    MARI: děkuji .)
    MARI
    MARI --- ---
    SLASTE: ten svetřík je fakt hezký. až tě přestane bavit, dej vědět. ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Jsem to kupovala hlavně kvůli tomu estetičnu, takže i kdyby to mělo nějaký jiný velký efekt, tak je mi to fuk, když estetická stránka věci pokulhávala. A koukala jsem i na nějaké recenze s fotkama "před" a "po" a nebylo to nic moc. Holt fyziku neošálíš.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EDERA: Kupuju si Bellinda Fit in Form (40), s těmi jsem dlouhodobě spokojená, teď jsem si koupila Calzedonia Total Shaper Tights (80), ale ještě jsem je na sobě neměla.
    EDERA
    EDERA --- ---
    TORUVIEL: Sem s tipem, které konkrétně.:-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MIDORI: A nestačí třeba nějaké stahovací punčocháče? Některé stahují fakt hodně nosím je kvůli křeč.žilám, a i ten zadek a břicho dost zpevní.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, tak to jsem presne chtela slyset :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Podle mě je nejlepší se na to vybodnout úplně, protože efekt stejně není valný. Ale je to slepá ulička, kterou jsem si taky musela projít a vyzkoušet na vlastní kůži.:-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: hm, to asi do tydne nestihnu. Navic je lepsi si to vyzkouset, ne?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: Vloni mi tady poradili Bonprix - má překvapivě dobrou nabídku.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    TESAY: díky. je to takovej tenkej svetřík. Marks and Spencer. Ale je to z loňský nebo předloňský kolekce .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam