• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AIJA
    AIJA --- ---
    SRETSIS:
    A ty noviny se jí na šaty neobtiskly?
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    GEISHA: Něco bylo i hezký. (Čistý, upravený a vycházkový:)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ty fila boty me fakt vratily do detstvi no..:)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KOUDY: :) Chtějí být prostě jiní a dopadne to tak, že jsou všichni stejní.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SRETSIS: tobe to slusi...ale "lidi" z toho linku maj teda dost nechutny ohozy..to asi nikdy nepochopim tuhle bezdomoveckou modu nebo jak se tomu rika..."co nosili nasi otcove kdyz makali v lete na chmelu?"

    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Byla jsem trošku nesvá a stydlivá, že nejsem tak cool jako ostatní.)

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ILLUZE: no prave vubec! Proto ten udiv! Ja to u ni asi risknu, posleze.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FRENNET: Vypadám na to? ,-) Mám od ní cca 10 kusů, uf a uvědomuji si, že u ní nakupuji již cca 15 let...
    A nemám problém s výběrem - právě že mi vyhovuje, že jak umí pracovat s materiály a jejich elasticitou, sedne to výborně i na atypickou postavu.
    Pro mne je peklo kupovat konfekci...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ILLUZE: ja mela za to, ze Paralova sije na rukate a nohaty vysoke zeny. Mylim se?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: stačí nemít konfekční velikost a je z toho nutnost :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NEI: Jsou od Gábiny Páralové.
    JONY
    JONY --- ---
    MALKE: pěkné, jen ta snaha mít líčení dokonale sladěné s barvou pásku mi přijde přeci jen trošku příliš
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIST: Já mám dojem, že se tím doporučovaným střihem šatů snažíš vylepšit nikoliv postavu, kterou Madietta ve skutečnosti má, ale úplně jinou iluzorní postavu, kterou se jí těmi kritizovanými šaty povedlo vytvořit. Na té by to možná fungovalo, ačkoliv ani tím si nejsem jistá. Podle mě je fishtail střih šatů, který přitáhne pozornost k břichu - a to je partie, kterou má málokterá ženská po dvou těhotenstvích zrovna k předvádění.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MALKE: hezké, jediné a to nejdůležitější co tu všichni řeší je to, že šaty tohoto typu přidávají na obvodu přes zadek a to Madiete i tobě.
    Já jsem M zahlédla. Je to půvabná paní s hezkou postavou a ty šaty ji opravdu nelichoti , ale zdaleka to nevypadá tak zlé tak vyplývá z kritik.
    MALKE
    MALKE --- ---
    MADIETTA: jen říkám, že problém nespočívá v řasení, a konstatuju, že fishtail je opravdu, opravdu nedobrý nápad... Věřte mi, já tam byla... :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MALKE: koulí na nožičkách označila MIST mě, ne tebe. ;-)
    MALKE
    MALKE --- ---
    MIST: Tak já to teda řeknu: fishtail v podobné délce jsem si kdysi pořídila. Ne že by to byl úplně nejhorší nápad, co jsem kdy měla, ale za dobrý by ho věru označil málokdo. Oproti tomu když má člověk jako já postavu typu mrkev (větší prsa, pas spíš nic než moc a zadek žádnej), udělá široká sukně mnohem lepší službu, neboť zadek co? Zadek není vidět. Jasně, v tutu budu vypadat jako magor,, protože v tutu každý (*koho jsem dosud viděla), kdo nemá padesát kilo i s postelí a klíčema, vypadá jako magor, ale normální padesátkový střih - a tam je ta sukně nařasená taky - vypadá mnohem líp než to, co jsi sem hodila. Protože a) to srovná nevyváženost, b) to neobtáhne každý špek jako ten tvůj model, alébrž je to nejméně pod pasem aspoň částečně skryje.

    Tohle prostě NENÍ koule. Můžeme se bavit o tom, že jsou to šaty nevhodné pro ženu ve středních letech, můžeme se bavit o tom, že ženy s tlustýma rukama by měly nosit rukávy, můžeme se bavit o mnoha věcech, ale koule je naprosto jiný geometrický útvar.

    MIST
    MIST --- ---
    ILLUZE: ruzove saty jsem sem prskla kvuli strihu a ne barve. Vyvinutejsi hrudnik je problem vzdycky a proto je lepsi aspon trochu prodlouzit telo a zvyraznit pas. To narasena sukne v pase neudela, ta vyvola akorat celkovy dojem koule.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NEI: najs!..a uplest z nich manasky pro deti z detskejch domovu..dobrej napad :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    QWITI: uprava jiz usiteho je ten naprstek
    QWITI
    QWITI --- ---
    ETERNITY: tak to mě zajímá za tu cenu i v Ově, chci kontakt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam